Випускова кафедра - кафедра музичного мистецтва.
Факультет музичного мистецтва – структурний підрозділ ПЗВО «Київський міжнародний університет», головним завданням якого є формування потужного творчого колективу педагогів та науковців, які мають готувати висококваліфікованих фахівців з музичного мистецтва. Блискучі педагоги і вчені, які виховали не одне покоління учнів, вносять величезний вклад в розвиток факультету музичного мистецтва, створюють особливу творчу атмосферу студентського життя у стилі академічної музично-професійної освіти.
Провідними напрямами роботи факультету музичного мистецтва є творчо-виконавська діяльність. Викладачі і студенти факультету репрезентують свою творчість на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких заходах, стають переможцями та лауреатами всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів і фестивалів.
Освітній процес проводиться в спеціалізованих кабінетах і лабораторіях.
Для професійної підготовки студентів використовуються: студія вокалу та клас сольного співу, яка оснащена за сучасними стандартами цифрового і звукового обладнання; студія звукозапису, де майбутні фахівці готують випуск музичного альбому в якості презентаційного портфоліо; хореографічна зала, акторські майстерні, кабінет музики та музичної літератури, а також кабінет історії та теорії вокального та інструментального мистецтва та ін.
Навчальні аудиторії обладнані сучасним мультимедійним обладнанням.
До послуг студентів навчальна телестудія яка забезпечує проведення зйомки та озвучування, монтаж відеокліпів, презентаційних музичних і відеоматеріалів.
Також для підтримки рівня професійного зростання постійно в доступі концертна зала, де є можливість демонструвати концертні та творчі вечори, музичні й презентаційні програми, науково-творчі та культурно-мистецькі заходи.
Після повного курсу навчання фахівець з музичного мистецтва може займати первинні посади:
у галузі освіти:
у галузі управління:
у галузі ЗМІ та реклами:
у галузі ІТ та інтернет:
у галузі концертно-виконавської практики:
Студенти ІІ, ІІІ та IV курсів кафедри музичного мистецтва проходять навчальну і педагогічну (виробничу), а також концертно-виконавську практики на професійно оснащених майданчиках (концертні зали, телестудії, студії звукозапису, теле- та радіокомпанії), мистецьких закладах початкової, середньої та вищої освіти, телепрограмах, культурологічних заходах і музичних фестивалях-конкурсах, зйомках реклами та музичних роликах.
Факультет музичного мистецтва плідно співпрацює з громадськими організаціями та творчими спілками в галузі музичного мистецтва:
Основною частиною освітньої та концертно-виконавської роботи є набуття студентами професійних (вокально-виконавських та інструментально-виконавських) навиків в умовах кон’юктурності і конкурентності cучасного культурно-мистецького простору, форм музичного шоу-бізнесу. Процес підготовки спрямований на забезпечення майбутніх фахівців до реальної музикознавчої та мистецької діяльності.
Заходи:
У 2020-2021 н.р. студенти факультету музичного мистецтва взяли активну участь у Всеукраїнських мистецьких фестивалях, телезйомках музичних програм:
Здобутки молодих талантів факультету музичного мистецтва:
Прощаликіна Люсіне – диплом І ступеня, номінація Естрадний спів (студентка 2 курсу)
Григоревський Олександр – дипломант, номінація «Естрадний спів» (студент 1 курсу)
Прядко Анастасія – диплом ІІ ступеня, номінація «Естрадний спів» (студентка 1 курсу)
Юріна Маргарита – диплом ІІІ ступеня, номінація «Естрадний спів» (студентка 1 курсу)
Прощаликіна Люсіне – диплом ІІ ступеня, номінація «Естрадний спів» (студентка 2 курсу)
Роботова Валентина – диплом І ступеня, номінація «Академічний вокал» (студентка 2 курсу)
Чирун Катерина – диплом І ступеня, номінація «Джазовий вокал» (студентка ІІІ курсу)
Чирун Катерина – диплом ІІ ступеня, номінація «Вокальне соло» (студентка
3 курсу)
Життєдайним стимулом для науково-педагогічних працівників і студентів є творчі надбання президента Київського міжнародного університету, професора, композитора, автора і виконавця Хачатура Володимировича Хачатуряна, творчість якого складає понад 200 творів різних жанрів і стилів. Серед них є музичні композиції, які вперше були виконані викладачами і студентами Університету, в саме: