Концерт-презентація студентів спеціальності «Музичне мистецтво»

02.10.2020

02 жовтня 2020 року в актовій залі відбувся урочистий захід концерт-презентація студентів спеціальності «Музичне мистецтво», присвячений Дню працівників освіти.

Розпочалася святкова програма з теплих і щирих слів привітання президента університету, професора Х.В. Хачатуряна, який висловив подяку викладачам та працівникам університету за якість освітнього процесу та відповідальність за здоров’я молодого покоління у цей непростий час.

І, як завжди, чудовим подарунком для присутніх стала яскрава концертна програма. Іван Троценко, Олександр Григоревський, Люсіне Прощавікина, Анастасія Прядко, Маргарита Юріна під керівництвом Дениса Кочержука (викладач Навчально-наукового інституту театрального та музичного мистецтва) підготували чимало інструментальних та вокальних творів різних жанрів. Між номерами лунали слова поздоровлень і подяки викладачам, які присвятили себе благородній викладацькій справі. Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

На завершення, Хачатур Володимирович подякував студентам першого року навчання за виступи та побажав наснаги, успіхів у навчанні та творчих здобутків.

Інститут театрального та музичного мистецтва Київського міжнародного університету може по праву пишатися своїми студентами спеціальності «Музичне мистецтво», адже вони повноцінно влилися у велику мистецьку родину та показали високий рівень майстерності!