Майстер-клас «Project Management у сфері сучасних ІТ»

30.09.2020

30 вересня 2020 року в Київському міжнародному університеті відбулася зустріч студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» із Рябоштаном Євгеном Вікторовичем – кандидатом політичних наук, засновником відомої ІТ-компанії «ІЗЗІ ГРУП»

Модератор: доцент Сініченко С.В., декан факультету інформаційних технологій.

Тема майстер-класу: «Project Management у сучасній сфері IT». Євген Вікторович розповів майбутнім фахівцям про Project Management, яким чином він пов'язаний з інформаційними технологіями та як впливає на сучасну сферу ІТ-технологій. Кожен свій крок Рябоштан Є.В. супроводжував поясненнями, що дало можливість студентам краще зрозуміти нову для них інформацію

Студенти цікавилися також новими технічними розробками, які використовуються в компанії. Значну увагу майбутні програмісти приділяли питанням, пов’язаним із вимогами, які ставляться до працівників ІЗЗІ ГРУП. Зацікавило студентів й те, коли в компанії можна пройти практику.

Під кінець заняття майбутні фахівці подякували Євгену Вікторовичу за цікаве спілкування, отримані відповіді на питання, адже Україна знаходиться на унікальному етапі розвитку, коли є шанс зробити так званий "цифровий стрибок" у ключових сферах ІТ.

На майстер-класі було з’ясовано, що інформаційні технології – це одночасно величезний ринок та індустрія, що у свою чергу, потребує конкурентоспроможних фахівців, підготовку яких здійснює Київський Міжнародний університет.

08 06/2021
22 05/2021