Дебют «Театральний капусник 2020»

04.10.2020

Студенти спеціальності «Музичне мистецтво» передали творчу естафету майбутнім акторам, які успішно дебютували. Так,  4 жовтня студенти  Інституту театрального та музичного мистецтва КиМУ влаштували обряд урочистої посвяти «Театральний капусник 2020».

         Актова зала університету в цей день була заповнена щасливими студентами, схвильованими батьками та провідними майстрами Інституту: професор Н.О. Ільїна (директор Інституту, заслужена артистка України), професор Л.М. Сомов (народний артист України, художній керівник театральної майстерні "Ковчег"), В.П. Демченко (режисер-постановник), А.М. Бінєєва (викладач сценічної мови), О.І. Цуркан (викладач акторської майстерності).

         Студенти І курсу яскраво відкрили капусник танцювальним номером зі складними та ефектними технічними рішеннями та вибухами творчих знахідок. Акторську майстерність та режисерський талант був втілений у посвяті, де студенти ІІ-IV курсів спеціальності «Сценічне мистецтво» та студенти І курсу магістратури спеціальності «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» влаштували справжнє емоційне, драйвове, набуте знань і досвіду шоу. Кульмінацією емоційного вечора стало випробування для молодого покоління.

         В черговий раз ми могли пересвідчитися, що театр – поза часом та простором.  Перше випробування на творчість першокурсники склали успішно. Далі на майбутніх акторів чекає чимало захопливих подій і заходів, цікаве та змістовне навчання.

Бажаємо першокурсникам не зійти з творчої стезі, бути здоровими, натхненними та йти впевнено до своїх мрій!!!