Науковий керівник:
Хачатурян Х. В., кандидат філологічних наук, професор, президент КиМУ.
Основне завдання:
- дослідження авторської методики викладання іноземних мов професора Хачатуряна Х.В., зокрема, його сутності: комунікативний підхід, використання під час занять аутентичних матеріалів, музичного супроводу, моделювання реальних комунікативних ситуацій, що сприяє засвоєнню мовних одиниць у типових комунікативних контекстах і створенню реальних умов для усного й письмового іншомовного спілкування;
- виявлення наукового потенціалу університету, що сприятиме перспективному його розвитку як визначного науково-методичного лінгвістичного осередку України.
Науковий керівник:
С.М. Мартиненко, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи.
Мета роботи:
формування і розвиток соціально-комунікативних умінь, навичок комунікативної компетентності викладачів вищої школи, вдосконалення їхньої комунікативно-мовленнєвої компетентності, моделювання дидактичної системи, формування комунікативної компетентності студентів гуманітарних спеціальностей.
Основне завдання:
розширити категорійний дискурс поняття комунікативної компетентності викладачів вищої школи, розроблення концепції відповідної дидактичної системи, впровадження в освітній процес активних комунікативних технологій, подолання бар’єрів у професійному спілкуванні та комунікації.
Науковий керівник:
Л.М. Щербак, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук.
Мета роботи:
розробка актуальних інформаційних технологій математичного і комп'ютерного моделювання, аналізом і синтезом функціювання складних об'єктів і систем.
Основне завдання:
розробка теорії та методів оцінювання в умовах невизначеності та конфлікту, створення систем підтримки прийняття рішень для аналізу технічних соціально-економічних та екологічних процесів.
Науковий керівник:
І. В. Дроздова , доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри клінічних дисциплін та медсестринства
Мета роботи:
формування сучасного підходу до інтенсифікації профілактики та лікування артеріальної гіпертензії з урахуванням ризику серцево-судинних захворювань (ССЗ), їх основних переваг залежно від факторів і модифікаторів ризику, супутніх захворювань і переваг для пацієнтів
Основне завдання:
профілактика ССЗ на індивідуальному (у практично здорових людей, хворих із встановленими ССЗ, а також у пацієнтів із діабетом, сімейною гіперхолестеринемією або хронічним захворюванням нирок) і популяційному рівнях (місцевих і загальнодержавних відділів охорони здоров'я та збереження навколишнього середовища).
Науковий керівник:
Д.В.Семенів, доктор фармацевтичних наук, професор, завідувач кафедри фармації, технології ліків та фармацевтичного менеджменту.
Мета роботи:
вивчати український ринок лікарських засобів природнього походження та використання їх у лікуванні та профілактиці основних соматичних захворювань і станів людини, синтез і розроблення нових лікарських засобів у дерматології на основі діючих речовин грибів (фунгіцидотерапія).
Основне завдання:
обґрунтувати необхідність використання засобів природнього походження для лікування та профілактики захворювань і косметологічних порушень, запропонувати ефективні методи для впровадження у заклади охорони здоров'я.
Науковий керівник:
Ступницький Ростислав Миколайович, доктор медичних наук професор, декан стоматологічного факультету, Заслужений лікар України.
Мета роботи:
обґрунтування концептуальних основ лікування хворих із частковою втратою зубів на підставі експериментально перевірених методів діагностування , окреслення адекватних лікувально-профілактичних заходів на основі застосування новітніх технологій.
Основні завдання:
вивчити проблему лікування хворих різного віку, що мають певні ускладнення, визначити параметри їхнього захисту, опрацювати комплекс лікувально-профілактичних заходів із метою корекції та проведення комплексного лікування, створити комп’ютерну модель застосування конструкцій комбінованого зубного протеза, впровадити методику лікування в заклади охорони здоров’я.
Науковий керівник:
Л.В. Артемова, доктор педагогічних наук, професор кафедри психології та педагогіки.
Мета роботи:
дослідження форм методичної роботи з педагогами закладів середньої, професійної і вищої освіти з питань виховання у дітей ціннісного ставлення до людей через систему освіти.
Основне завдання:
вдосконалення професійної підготовки науково-педагогічних працівників і впровадження в роботу з дітьми методик, спрямованих на залучення дітей до системи цінностей, культури та традицій українського народу.
Науковий керівник:
Мушкудіані О. Н., доктор філологічних наук, професор, професор кафедри аудіовізуального мистецтва та виробництва.
Наукове студентське товариство створене з метою дослідження теорії та історії соціальних комунікацій, журналістики, видавничої справи та редагування, соціолінгвістики, психолінгвістики, прикладних соціально-комунікаційних технологій, книгознавства, мовознавства та мистецтвознавства.