Фахові видання, збірники наукових праць

Збірник наукових праць «Психологічні науки: проблеми і здобутки»

Збірник наукових праць «Психологічні науки: проблеми і здобутки»

Збірник «Психологічні науки: проблеми і здобутки» присвячено актуальним проблемам і результатам теоретично-методологічних та експериментально-пошукових досліджень у різних галузях психологічної науки і психологічної практики. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації Серія КВ № 17011-5781 ПР. від 19.07.2010 р.

Детальніше про збірник

Прийом рукописів до фахового наукового збірника «Педагогічна теорія і практика»

Видання сприяє поширенню новітніх наукових ідей у галузі педагогічних наук з метою висвітлення інноваційних форм, методів і засобів освітньої діяльності та професійної підготовки

Збірник наукових праць «Педагогічна теорія і практика»

Збірник наукових праць «Педагогічна теорія і практика»

Збірник наукових праць «Педагогічна теорія і практика» є друкованим засобом масової інформації, що пройшов відповідну державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України (свідоцтво про державну реєстрацію серія КВ 22349-1224 ПР від 23.09.2016 р.). Співзасновниками збірника наукових праць «Педагогічна теорія і практика» є ПВНЗ «Київський міжнародний університет» (Україна), Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (Україна), Вища школа бізнесу у Думброві Ґурнічній (Польша).

Детальніше про збірник

Збірник наукових праць «Проблеми міжнародних відносин»

Збірник наукових праць «Проблеми міжнародних відносин»

Збірник наукових праць «Проблеми міжнародних відносин» є друкованим засобом масової інформації, що пройшов відповідну державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України (свідоцтво про державну реєстрацію серія КВ 22110-12010 ПР від 27.05.2016 р.).

Співзасновниками збірника наукових праць «Проблеми міжнародних відносин» є ПВНЗ «Київський міжнародний університет», Сопотська Вища Школа (Польща), Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя, Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва».

Детальніше про збірник

Збірник наукових праць

Збірник наукових праць "Сучасні питання економіки і права"

Збірник наукових праць «Сучасні питання економіки і права» – наукове фахове видання, свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №17357-6127Р від 24.12.2010 р. Співзасновниками збірника наукових праць «Сучасні питання економіки і права» є ПВНЗ «Київський міжнародний університет» та ПВНЗ «Міжнародний університет бізнесу і права» (м. Херсон).

Детальніше про збірник

Збірник наукових праць «Юридична освіта і наука»

Збірник наукових праць «Юридична освіта і наука»

Збірник наукових праць «Юридична освіта і наука» є друкованим засобом масової інформації, що пройшов відповідну державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України (свідоцтво про державну реєстрацію серія КВ 23500-13340 Р від 24.05.2018 р.).

Співзасновниками збірника наукових праць «Юридична освіта і наука» є ПВНЗ «Київський міжнародний університет» та Верхньосілезька вища комерційна школа ім. Войцєха Корфанти (Польща).

Детальніше про збірник

Науково-практичний журнал «ПРАВО.UA»

Науково-практичний журнал «ПРАВО.UA»

Київський міжнародний університет є співзасновником науково-практичного журналу «ПРАВО.UA» з проблем конституційного, цивільного, кримінального, екологічного та інших галузей права.

Детальніше про збірник

Збірник наукових праць «Соціальні комунікації і мистецтвознавство в аспекті сучасних цивілізаційних концепцій»

Збірник наукових праць "Соціальні комунікації і мистецтвознавство в аспекті сучасних цивілізаційних концепцій"

Збірник наукових праць «Соціальні комунікації і мистецтвознавство в аспекті сучасних цивілізаційних концепцій» (у двох томах, Київ: КиМУ, 2020) присвячено актуальним проблемам соціокультурного розвитку і художнього дискурсу в аспекті комунікаційних процесів і зв'язків, що реалізується дослідженнями в таких соціально значущих сферах культури, як теорія та історія соціальних комунікацій, література, журналістика, театр, кінематограф, телебачення.

Детальніше про збірник

Збірник наукових праць «Соціально-комунікаційні та мистецтвознавчі процеси в аспекті історичного розвитку і сучасності»

Збірник наукових праць "Соціально-комунікаційні та мистецтвознавчі процеси в аспекті історичного розвитку і сучасності"

Збірник наукових праць «Соціально-комунікаційні та мистецтвознавчі процеси в аспекті історичного розвитку і сучасності» (у двох томах, Київ: КиМУ, 2019) присвячено актуальним проблемам соціокультурних комунікаційних процесів, що відображають полісемантичну картину світу. Наукові ідеї досліджень, розміщених у збірнику, порушують питання теорії та історії соціальних комунікацій, літературознавства, міжнародних комунікацій, мистецтва театру, кіно і телебачення.

Детальніше про збірник

Збірник наукових праць «Independent medical journal»

Збірник наукових праць «Independent medical journal»

Збірник наукових праць «Independent medical journal» присвячено актуальним проблемам і результатам теоретично-методологічних та експериментально-пошукових досліджень у різних напрямах розвитку галузі “Охорона здоров’я”.

Детальніше про збірник
11 03/2023
10:00
Зустріч