Вступ на спільні освітні програми

Європейський диплом - спільні освітні програми КиМУ та європейських університетів

Європейські університети - партнери Київського міжнародного університету:

• Університет в Домброві Гурнічій (WSB University, Польща);
  • Сопотська Вища Школа (SSW, Польща);
  • Верхньосілезька Вища Школа Торгівлі ім. Войцеха Корфантего (GWSH, Польща).

Новинка 2019-2020 н.р. - Магістерська програма - Менеджмент (Польща-Україна)

Рекомендовані програми підготовки дають широкі можливості для професійної реалізації випускників як в Україні, так і на території Європейського Союзу та за його межами.

Підготовка фахівців здійснюється за спільними освітніми програмами зі спеціальностей:

Спеціальності у європейському університетіСпоріднені спеціальності КиМУЄвропейський навчальний заклад
Бакалавр
Набір 2019-2020 н.р.
Міжнародні відносиниМіжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студіїWSB, Польща
МенеджментМенеджмент WSB, Польща
ЕкономікаЕкономікаSSW, Польща
Професійно-мовна компетенція в бізнесі - Business of languagesФілологія (переклад)SSW, Польща
Архітектура та урбаністика
(сп.: архітектура; ландшафтний дизайн; дизайн інтер'єру)
Архітектура та містобудуванняSSW, Польща
Професійна компетенція в бізнесіМіжнародні економічні відносиниSSW, Польща
(сп.: міжнародний туризм)
(сп.: міжнародний туризм)
GWSH, Польща
Магістр
Набір 2019-2020 н.р.
Менеджмент (сп.: менеджмент організацій; проекний менеджмент)Менеджмент WSB, Польща
Фінанси та бухгалтерський облікФінанси, банківська справа та страхуванняSSW, Польща
(сп.: міжнародне право;
європейське право)
(сп.: міжнародне право;
європейське право)
GWSH, Польща

Переваги навчання у WSB University, SSW, GWSH:

• Прийом за спільними навчальними програмами здійснюється за співбесідою, без вступних випробувань.
  • Вся інформація про студентів вноситься до відповідного реєстру в Польщі, яка є частиною реєстру ЄС.
  • Менший термін навчання.
  • Навчання англійською, українською, російською, польською мовами.
  • Програми обміну, стажування.
  • Консультативна підтримка в КиМУ.
  • Візова підтримка в ЄС.
  • Підтримка в отриманні дозволу на проживання в ЄС на період роботи або навчання.

Перелік документів, необхідних для вступу:

• заява (реєстраційна форма);
  • документ про освіту (атестат або диплом) – перекладений на польську мову та нотаріально завірений;
  • копія закордонного паспорту;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • медична довідка (форма 086-О) – перекладена на польську мову та нотаріально завірена;
  • свідоцтво про народження - перекладене на польську мову та нотаріально завірене;
  • 3 фото (35х45 мм) підписане + 1 фото в електронному варіанті (20х25 мм) – роздільна здатність 300dpi.

Документи, необхідні для КиМУ (додатково):

• заява (реєстраційна форма);
  • документ про освіту (атестат або диплом);
  • копія паспорту громадянина України;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото (3х4 см);
  • копія приписного свідоцтва (для юнаків).

• Форми навчання: денна.
  • Термін навчання:
    • 3 роки (180 кредитів) та 3,5 років (210 кредитів) за програмою бакалаврату; 2 роки (120 кредитів) за магістерською програмою (WSB, GWSH, SSW);
    • 5 років (300 кредитів) за магістерською програмою на базі повної загальної середньої освіти (GWSH).
  • Місце навчання: КиМУ (м.Київ, Україна), WSB University (м. Домброва Гурнічій, Польща), SSW (м. Сопот, Польща), GWSH (м. Катовіце, Польща).
  • Вартість навчання: частина навчальної програми у WSB University, SSW, GWSH студенти сплачують у євро, а іншу половину – у гривнях у КиМУ.

Прийом документів здійснюється приймальною комісією КиМУ за адресою: м. Київ, вул. Львіська, 49 (ст. м «Житомирська»).

Центр міжнародних та громадських зв’язків КиМУ: +38 044 594 03 04