Центр доуніверситетської підготовки

Центр доуніверситетської підготовки Київського міжнародного університету, в складі якого працює підготовче відділення, забезпечує пошук і підтримку талановитої молоді, формування пізнавальних здібностей, інтересів й інтелектуальних потреб старшокласників.

Активна профорієнтаційна робота із залученням викладацького складу університету, підготовка абітурієнтів до ЗНО та вступу в ЗВО, проведення конкурсу науково-дослідних робіт «Універсіада» та олімпіад, інтелектуальних ігор, профорієнтаційного тестування, навчально-методичних семінарів і круглих столів, організація відкритих лекцій – основні напрями роботи Центру.

Підготовку старшокласників до ЗНО здійснює підготовче відділення в м. Києві, програми якого передбачають поглиблене вивчення іноземної та української мов, біології, історії України, української літератури, основ професійної майстерності, математики, географії, що є для майбутніх студентів надійним підґрунтями для успішного навчання за обраним фахом. Слухачами підготовчого відділення можуть стати учні 9-х і 11-х класів і ті, хто вже має загальну середню освіту.


Інтелектуальна діяльність ЦДП та Інститутів і факультетів КиМУ на 2021-2022 н.р.

Зміст роботиТермін
Інтелектуальна гра Mr. Know-All” (ліцей КиМУ)листопад
Олімпіада “Абітурієнт - 2022”27 листопада 2021 н.р.
Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція “Універсіада”26 лютого 2022 н.р.
Творчий конкурс “Фестиваль шкільних театрів”березень-квітень

Пробний творчий конкурс на спеціальності:

Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, Сценічне мистецтво, Журналістика, Музичне мистецтво

Архітектура та містобудування

лютий-березень-квітень