Центр доуніверситетської підготовки

Центр доуніверситетської підготовки Київського міжнародного університету, у складі якого працюють підготовче відділення в м. Києві та регіональні інформаційно-консультативні центри, забезпечує пошук і підтримку талановитої молоді, розвиток пізнавальних здібностей, інтересів й інтелектуальних потреб старшокласників.

Активна профорієнтаційна робота з залученням викладацького складу університету, підготовка абітурієнтів до ЗНО та вступу у ВНЗ, проведення конкурсу науково-дослідних робіт «Універсіада» та Олімпіад, інтелектуальних ігор, профорієнтаційного тестування, навчально-методичних семінарів та круглих столів, організація відкритих лекцій тощо – основні напрямки роботи Центру.

Підготовку старшокласників до ЗНО здійснює підготовче відділення в м. Києві, програми якого передбачають поглиблене вивчення іноземної мови, української мови, біології, історії України, української літератури, основ професійної майстерності, математики, географії, що є для майбутніх студентів КиМУ надійним фундаментом для успішного навчання за обраним фахом. Слухачами підготовчого відділення можуть стати учні 9-х і 11-х класів і ті, хто вже має загальну середню освіту.


Інтелектуальна діяльність ЦДП та Інститутів/факультетів КиМУ на 2018-2019 н. р.

Зміст роботиТермін
Дні відкритих дверей15, 29 вересня
Дні відкритих дверей13 жовтня
Дні відкритих дверей24 листопада
Олімпіада “Абітурієнт – 2019” 24 листопада
Інтелектуальна гра “Mr. Know-All” (районний тур серед навчальних закладів Дніпровського району м. Києва)28 листопада
Дні відкритих дверей8 грудня
Інтелектуальна гра “Mr. Know-All” (районний тур серед навчальних закладів Дарницького та Деснянського районів м. Києва)7 грудня
Пробне тестування у форматі, наближеному до ЗНО Січень 2019
Всеукраїнська учнівська науково-практична конференція “Універсіада”23 лютого 2019
Творчий конкурс “Фестиваль шкільних театрів” «Зірки, що зійдуть завтра»Березень 2019
Пробні вступні випробування для випускників 9 класівБерезень 2019
Пробний творчий конкурс на спеціальності: Аудіовізуальне мистецтво та виробництво, Сценічне мистецтво, Журналістика, АрхітектураБерезень 2019
Участь у районних та міському фестивалі «Діалог держав: партнери в освіті»Квітень - Травень 2019
Конференції, присвячені Дню науки та Дню ЄвропиТравень 2019