Навчання іноземних студентів

В університеті здійснюється підготовка іноземних громадян за освітніми програмами:

Іноземні громадяни мають змогу навчатись в університеті:

Підготовче відділення ПЗВО «Київський міжнародний університет» здійснює підготовку іноземців:

  • українською мовою - $ 1200 н.р.
  • англійською мовою (галузі знань 22 «Охорона здоров'я» - медицина; стоматологія; фармація, промислова фармація, медсестринство) - $ 1700 н.р.

Науково-педагогічний склад, задіяний для підготовки іноземців та осіб без громадянства, володіє англійською мовою на рівні В2 за загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Більш детальну інформацію щодо особливостей прийому на навчання іноземців можна знайти на сайті університету в правилах прийому.

Студенти-іноземці забезпечуються гуртожитком. На території гуртожитку є пральня, магазин, підземний і наземний паркінг. На всіх поверхах і прилеглій території забезпечено також відеоспостереження. Відповідно до встановлених вимог для проживання гуртожиток обладнаний необхідними меблями та інвентарем. У блоці розміщено три кімнати для проживання, кухня, два туалети, дві душові кімнати. У кожній кімнаті є точка доступу до системи WI-FI.

Загальне керівництво організацією навчання іноземних студентів в ПЗВО «Київський міжнародний університет» здійснює Відділ по роботі з іноземними студентами.

Контактна інформація
+380 93 594 03 04
+380 97 594 03 04
+380 44 594 03 04