Гордість КиМУ

Історія Київського міжнародного університету є невід'ємною складовою інтелектуальної та духовної історії України. За ці роки університет реорганізовувався, змінював свою назву, але незмінною залишалася висока якість підготовки фахівців для різних галузей народного господарства країни.

Гордість кожного вищого навчального закладу - його випускники. КиМУ пишається кожним зі своїх випускників. За 25 років в університеті підготовлено понад 15000 фахівців високого професійного рівня. Вони успішно працюють у посольствах України за кордоном, у юридичних і трансконтинентальних компаніях, поповнили ряди науковців у галузі юриспруденції, філології, економіки, несучи в собі часточку КиМУ і підтверджуючи мудрі слова: «Найщасливіші люди – це не ті, які мають все найкраще, але ті, які беруть все найкраще з того, що мають».


Світлана Шлапак

Світлана Шлапак

Випускниця Інституту лінгвістики 1999 року; 2002 рік – ступінь бакалавра права в The University of Wolverhapmton (Лондон, Велика Британія), 2003 рік – практичний курс в The University of Westminster (Лондон, Велика Британія).

Професійні здобутки: старший адвокат з імміграційного права в TolTops Solicitors (Великобританія), член Юридичного Товариства Великобританії, Асоціації адвокатів з імміграційного права.


КиМУ

Максим Бахматов

Випускник Інституту міжнародних відносин 2000 року.

Професійні здобутки: засновник і голова Офісу Трансформації, радник Київського міського голови (2019-2020), підприємець та новатор, керівний партнер інноваційного парку UNIT.City (2016-2019), голова правління корпоративного акселератора Radar Tech, гендиректор ВДНГ (2015-2017).


КиМУ

Анна Маляр

Випускник Юридичного інституту 2000 року.

Професійні здобутки:українська політична та громадська діячка, заступниця Міністра оборони України, адвокат, кандидат юридичних наук.


КиМУ

Сергій Шумигора

Випускник Інституту міжнародних відносин 2000 року.

Професійні здобутки: Executive Director Wargaming Kyiv


КиМУ

Наталія Бишевська

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2000 року.

Професійні здобутки: юрист, власниця юридичного офісу «Law Offices of Natalie Bausch» (США).


КиМУ

Юлія Шуляк

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2000 року.

Професійні здобутки: кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права Національної академії внутрішніх справ.


КиМУ

Євген Жупєєв

Випускник Інституту міжнародних відносин 2001 року.

Професійні здобутки: 2011–2014 рр. – Тимчасовий повірений у справах України в Сирійській Арабській Республіці; 2014-2018 рр. – радник Департаменту країн Близького Сходу та Африки МЗС України; з 2018 року - радник Посольства України в Арабській Республіці Єгипет.


КиМУ

Тетяна Чорновол

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2001 року.

Професійні здобутки: народна депутатка України VIII–го скликання, українська журналістка та громадська діячка, екс–кореспондентка видань Лівий берег, Українська правда, Обозреватель.


КиМУ

Олег Кохан

Випускник Міжнародний інститут лінгвістики і права 2001 року.

Професійні здобутки:український кінопродюсер, засновник і генеральний продюсер кінокомпанії «Sota Cinema Group».


КиМУ

Олександр Лавриненко

Випускник Інституту лінгвістики 2002 року.

Професійні здобутки: доцент кафедри германських мов та перекладу Київського міжнародного університету, кандидат філологічних наук, доцент.


КиМУ

Вячеслав Цимбалюк

Випускник Інституту журналістики, кіно і телебачення 2002 року.

Професійні здобутки: ведучий телеканала ICTV, програма "Факти. Спорт".


КиМУ

Тарас Кузьмич

Випускник Інституту міжнародних відносин 2003 року.

Професійні здобутки: інспектор, спеціаліст у Міністерстві закордонних справ України (2002-2003 рр.); віце-консул у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско (2003-2006 рр.); головний консультант (забезпечення двосторонніх відносин зі США та Канадою) при Секретаріаті Президента України (2006-2008 рр.); заступник Посла, керівник економічного відділу Посольства України в Південно-Африканській Республіці (2008-2014 рр.); директор Департаменту міжнародного співробітництва в Міністерстві аграрної політики та продовольства України (2014-2015 рр.); радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з міжнародних питань та європейської інтеграції на громадських засадах (2016-2018 рр.); Надзвичайний і Повноважний Посол України в Південно-Африканській Республіці (2018 – 2019 рр.); з 13 грудня 2019 р. – голова правління Приватного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Надра України».


КиМУ

Дмитро Яковенко

Випускник Інституту міжнародних відносин 2003 року; магістр бізнесу Університету Норланда (Норвегія).

Професійні здобутки: заступник директора Університету Агдера (м. Крістіансанд, Норвегія).


КиМУ

Ярослава Гресь

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2004 року.

Професійні здобутки: українська громадська діячка, піарниця, маркетологиня, журналістка та блогерка. Керівниця проєкту «Парк корупції» для Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні, співзасновниця піар-агенції Gres Todorchuk PR, редактор журналу HELLO (Україна).


КиМУ

Максим Сікора

Випускник Інституту журналістики, кіно і телебачення 2004 року.

Професійні здобутки: український телеведучий, журналіст, ведучий телеканалу «Ми — Україна». Колишній ведучий інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні» на телеканалі «Україна».


КиМУ

Олександр Сидоренко

Випускник Інститут журналістики, кіно і телебачення 2004 року.

Професійні здобутки: український співак у стилі хіп-хоп, вокаліст гурту Танок на Майдані Конґо. Працював телеведучим на каналах «Privat-TV» у музичній програмі «RAP-обойма», «Новий канал» у ранковому шоу «Підйом», разом з Ігорем Пелихом вів на «ICTV» шоу «Галопом по Європам-2». З 2010 — один з ведучих програми «Третій тайм» на «ICTV». У 2013 році став ведучим програми «Великі перегони» на «1+1»», співавтор антології «Письменники про футбол».


КиМУ

Олена Маленко

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2005 року.

Професійні здобутки: кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва, менеджменту КиМУ.


КиМУ

Олександр Ткаченко

Випускник Юридичного інституту 2005 року.

Професійні здобутки: кандидат юридичних наук, професор кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін КиМУ.


КиМУ

Денис Сєнік

Випускник Інституту міжнародних відносин 2006 року.

Професійні здобутки: аташе відділу США та Канади другого територіального відділу МЗС України, пізніше третій секретар відділу (2007-2008 рр.), з 2009 року третій секретар з політичних питань Посольства України в Канаді, 2010-2016 рр. - другий секретар; з 2016 року - перший секретар з політичних питань Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.


Олена Шустік

Олена Шустік

Випускниця Юридичного інституту 2006 року.

Професійні здобутки: український політик. колишній народний депутат України.


КиМУ

Андрій Цаплієнко

Випускник Інституту журналістики, кіно і телебачення 2006 року.

Професійні здобутки: український журналіст, військовий кореспондент "Телевізійної служби новин" (ТСН) телеканалу "1+1", ведучий та сценарист.


КиМУ

Тетяна Дугельна

Випускниця Інституту психології та соціально-політичних наук 2006 року.

Професійні здобутки: практикуючий сімейний психолог, засновник Центру психології сім’ї «Лелека», автор дев’яти книг з психології, лауреат Всеукраїнської премії «Жінка третього тисячоліття» (2010 р.).


КиМУ

Марина Єрмакова

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2006 року.

Професійні здобутки: другий секретар Політичної секції Місії України при НАТО. В минулому – другий секретар Посольства України в Грузії, прес-секретар та керівник Культурно-інформаційного центру Посольства.


КиМУ

Віктор Коптєнков

Випускник Інституту міжнародних відносин 2006 року.

Професійні здобутки: співзасновник ТОВ «D Art Logistic Ukraine LLC», комерційний директор «D Art Logistic Poland».


КиМУ

Володимир Сидоренко

Випускник Інституту міжнародних відносин 2007 року.

Професійні здобутки: перший секретар Посольства України в Китайській Народній Республіці. Дипломатичний ранг - "перший секретар".


КиМУ

Дарина Аверченко

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2007 року.

Професійні здобутки: українська сценаристка, продюсерка, член Національної спілки журналістів.


КиМУ

Анна Мачух

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2007 року.

Професійні здобутки: співзасновник та виконавчий директор Української Кіноакадемії, співзасновник та директор проєкту Dzyga MDB, член Української кіноакадемії.


КиМУ

Іван Любиш-Кірдей

Випускник Інституту журналістики, кіно і телебачення 2007 року.

Професійні здобутки: оператор міжнародної інформаційної агенції «Reuters». В минуому – телеоператор каналу «1+1», німецького каналу ARD, «День –ТВ». Кавалер ордена «За заслуги» III ступеня (2022).


КиМУ

Світлана Щербина

Випускниця Інституту лінгвістики 2007 року.

Професійні здобутки: кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології НПУ імені М.П. Драгоманова.


КиМУ

Вероніка Кіфічак

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2007 року.

Професійні здобутки: у різний час – редактор в газетах «Робітнича газета», «БЛИК», «Взгляд», журналах «Український тиждень», «БЛИК Секрет», телеканалах «Новий канал» (редактор шоу «Пираньи»), «1+1» (інформаційний продюсер шоу «ТАБУ», заступник редактора відділу «Світське життя» газети «VESTI».


КиМУ

Тетяна Білозерська

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2007 року.

Професійні здобутки: кандидат юридичних наук, з 2011 року – доцент кафедри конституційного та міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ.


КиМУ

Катерина Коваленко

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2008 року.

Професійні здобутки: генеральний продюсер продакшн-компанії «Стиль».


КиМУ

Євгенія Корнієнко

Випускниця Юридичного інституту 2008 року.

Професійні здобутки: кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічно-правових дисциплін Київського міжнародного університету.


КиМУ

Олексій Самойлов

Випускник Інституту міжнародних відносин 2008 року.

Професійні здобутки: директор Навчально–наукового інституту журналістики, кіно і телебачення КиМУ, кандидат історичних наук, доцент.


КиМУ

Наталія Ладо

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2008 року.

Професійні здобутки: Начальник відділу з міжнародних питань та європейської інтеграції Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації.


КиМУ

Микола Ліхачов

Випускник Інституту міжнародних відносин 2008 року.

Професійні здобутки: керівник практики M&A, банківського і фінансового права АТ "Спенсер і Кауфманн".


КиМУ

Олександр Жеребко

Випускник Інституту телебачення, кіно та театру 2009 року.

Професійні здобутки: режисер кіно та телебачення, актор театру та кіно, телеведучий та науковець в галузі кінематографії та телебачення. Лауреат Національного рейтингу «Топ-100 видатних чоловіків Київщини», Лауреат премії «Celebrity Awards 2020».


КиМУ

Ольга Василевська-Смаглюк

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2009 року.

Професійні здобутки: українська журналістка, народна депутатка України IX-го скликання.


КиМУ

Тамара Хачатурян

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2009 року.

Професійні здобутки: кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.


КиМУ

Олександр Тодорчук

Випускник Юридичного інституту 2009 року.

Професійні здобутки: український громадський діяч та підприємець, засновник гуманістичного руху «UAnimals», співзасновник та керуючий партнер агенції «Gres Todorchuk», ініціатор створення МФО «Гуманна країна».


КиМУ

Володимир Крейденко

Випускник Інституту психології та соціально-політичних наук 2009 року.

Професійні здобутки: кандидат наук з державного управління, доцент кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, народний депутат України ІХ-го скликання, Заступник голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури.


КиМУ

Анна Даніель

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2009 року.

Професійні здобутки: кандидат юридичних наук, керуючий Адвокатського бюро Анни Даніель, адвокат, Лауреат Другої Національної премії “Найкраща українка в професії-2020” (у номінації Адвокат). Помічник-консультант народних депутатів України VIII,IX скликань. Спікер і почесний лектор освітніх політичних платформ, соціально орієнтованих проектів та програм.


КиМУ

Денис Майстренко

Випускник Інституту міжнародних відносин 2010 року.

Професійні здобутки: партнер юридичної компанії Pavlenko Legal Group


КиМУ

Мар’яна Мацьків

Випускниця Інституту телебачення, кіно і театру 2010 року.

Професійні здобутки: письменниця та PR–менеджер «Ukrainer», менеджер проєктів в Інституті політичної освіти, журналіст, ведуча, в минулому – автор програм регіональної телекомпанії «НТК», шеф-редактор Івано-Франківського обласного телеканалу "РАІ"

КиМУ

Михайло Носалик

Випускник Інституту міжнародних відносин 2010 року.

Професійні здобутки: партнер багатопрофільної української юридичної компанії GLOBAL LAW.


КиМУ

Євген Чубук

Випускник Інституту міжнародних відносин 2010 року.

Професійні здобутки: депутат Київської облради


КиМУ

Лілія Мальон

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2010 року.

Професійні здобутки: член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, начальник Відділу з міжнародних питань та європейської інтеграції (2015-2019 рр).


КиМУ

Анастасія Сапарова

Випускниця Юридичного інституту 2011 року.

Професійні здобутки: кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри теоретичних та приватноправових дисциплін.


КиМУ

Дарія Заболотня

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2011 року.

Професійні здобутки: генеральний секретар, керівник Апарату в ICC Ukraine Українського Національного Комітету Міжнародної Торгової Палати.


КиМУ

Алла Тулинська

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2012 року.

Професійні здобутки: телеведуча, журналіст, політолог, ведуча на телеканалах "Прямий", "MTV Україна", "UA: Перший", NewsOne.


КиМУ

Анна Дудник

Випускниця Інституту міжнародних відносин 2012 року.

Професійні здобутки: заступник директора, начальник відділу взаємодії з державними органами та з питань розгляду запитів юридичних та фізичних осіб Департаменту правового забезпечення Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.


КиМУ

Оксенія Бурлака

Випускниця Інституту журналістики, кіно і телебачення 2013 року.

Професійні здобутки: українська письменниця, композиторка, копірайтерка й піар-фахівчиня.


КиМУ

Руслан Фалков

Випускник Інституту міжнародних відносин 2013 року.

Професійні здобутки: спеціаліст відділу оперативної роботи Департаменту консульської служби МЗС України (2012-2014рр.), радник Генерального директора Державного Авіаційного Підприємства " Україна" (січень-квітень 2015рр.). Референт Адміністрації Президента України (2015-2016 рр.). З 2017 року - Директор Українського Дому у м. Вашингтон (США).


КиМУ

Володимир Шевченко

Випускник Інституту міжнародних відносин 2015 року.

Професійні здобутки: фахівець відділу зв'язків з Європейської мовної спілки департаменту закордонного співробітництва ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України"


КиМУ

Яна Левченко

Випускниця Фармацевтичного факультету 2017 року.

Професійні здобутки: фармацевт, завідувач аптекою ТОВ «Бажаємо здоров᾽я» (м. Київ)


КиМУ

Василь Федорук

Випускник фармацевтичного факультету 2018 р.

Професійні здобутки: фармацевт, завідувач аптеки


КиМУ

Вікторія Гаврілюк

Випускниця Фармацевтичного факультету 2019 року.

Професійні здобутки: медичний представник групи RX та ОТС, Європейська фармацевтична компанія «MoviHealth»


КиМУ

Марія Годунова

Випускниця Фармацевтичного факультету 2019 року.

Професійні здобутки: провізор-аналітик відділу моніторингу тендерних закупок ТОВ «Proxima Research» холдингу «Моріон»


КиМУ

Вікторія Стецун

Випускниця Фармацевтичного факультету 2021 року.

Професійні здобутки: медичний представник групи ОТС, Українська фармацевтична компанія «Viktoria Pharm Plus»