Старт підготовчих курсів для абітурієнтів – 2021

03.10.2020

Підготовче відділення – структурний підрозділ Центру доуніверситетської підготовки, історія створення якого розпочалася більше 27 років тому.

Завдання підготовчих курсів – це ефективна підготовка до вступних випробувань, до ДПА та ЗНО та творчих конкурсів. Це дає можливість систематизувати та поглибити знання, професійно зорієнтуватися у світі професій.

Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і забезпечують фундаментальну підготовку випускників для вступу до Коледжу та Університету.

03 жовтня 2020 року абітурієнти – 2021 розпочали навчання на підготовчому відділенні КиМУ. Професор Рудаківська С.В. (проректор з доуніверситетської підготовки, канд.філософ.наук) привітала майбутніх студентів і звернула увагу, на те, що саме завдяки професійно-організованій програмі КиМУ учні можуть детально ознайомитися зі структурою Університету, з нашими перемогами, перевагами, пріоритетами.

Для отримання більш детальної інформації запрошуємо Вас на особисті консультації та на День відкритих дверей

Наша фотосесія допоможе Вам відчути інтелектуально-святкову атмосферу першого дня на підготовчому відділенні та поринути у світ майбутнього абітурієнта-2021.

Вітаємо з початком навчальних занять, бажаємо успішного старту та здійснення омріяного бажання – вступу до Київського міжнародного університету!

31 10/2020
Зустріч