Майстер-клас Богдана Красавцева

02.10.2020

2 жовтня 2020 року в стінах Київського міжнародного університету блискуче пройшов майстер-клас журналіста, радіоведучого Богдана Красавцева. У майстер-класі взяли участь студенти I-III  курсів спеціальностей «журналістика» та «аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

Організатори – доцент Самойлов О.Ф. (канд.іст.наук, директор Інституту журналістики, кіно і телебачення), професор Дерюгін В.І. (заступник директора інституту).

Студентам було безмежно цікаво та приємно спілкуватися з Богданом, адже він є випускником Київського міжнародного університету  за спеціальністю «Журналістика».

Додаткова інформація:

Богдан Красавцев на сьогоднішній день є кореспондентом 7-го каналу м. Одеси. Працював позаштатним кореспондентом на Радіо Свобода, ведучим програм на київських радіостанціях. Стажувався та проходив практику на телеканалах 1+1, Інтер, Київ. Писав статті для журналу «Кореспондент» та новелли для газети «Життя». Зараз Богдан має активну соціальну та громадську позицію за чисте навколишнє середовище.

Під час майстер-класу Богдан дав відповіді на запитання студентів: яким повинен бути сучасний журналіст; як правильно розвивати комунікативні навички; як постійно генерувати нові ідеї та бути натхненним; поділився навичками як зацікавити співрозмовника; дав практичні поради щодо навчання; закликав до ініціативності та розвивати критичне мислення.

Студенти із захопленням слухали Богдана, задавали багато запитань, особливо їх цікавив його перший журналістський досвід. Наприкінці майстер-класу студенти подякували пану Красавцеву та виявили бажання повторної зустрічі.

Зустріч висвітлювали журналісти телепрограми «Студентський квиток».