Міжнародний день перекладача в КиМУ

30.09.2020

Уже стало хорошою традицією для студентів і викладачів ННІ лінгвістики та психології Київського міжнародного університету святкувати Міжнародний день перекладача. Зокрема, 30 вересня 2020 року відбулася студентська науково-практична конференція “INTERNATIONAL TRANSLATION DAY: Bringing Nations and Cultures Rogether”.

Організатор - доцент Нагачевська О.О. (директор ННІ лінгвістики та психології, канд.філол.наук). Робоча мова конференції – англійська.

У виступах студентів були представлені цікаві інформації про діяльність і досягнення відомих перекладачів, особливості перекладу та поради майбутнім перекладачам, зокрема:

• «An outstanding Ukrainian literary translater Mykola Lukash» (Анісімова Вікторія, IV курс)
  • « Franko, the first in the Ukrainian literature who unparalleled translation professionalism» (Іваненко Анастасія, IV курс)
  • «Особливості перекладу німецькомовної поезії» (Бовсунівська Анастасія, IV курс)
  • «Діяльність та досягнення Марії Габлевич» (Власенко Каріна, II курс)
  • «The 7 hardest languages to translate into English» (Гордієнко Андрій, II курс)
  • «Origins and development of the English Language» (Шекіна Даря, II курс)
  • «Поради для перекладачів, щоб забезпечити найвищу якість перекладу» (Русакова Крістіна, II курс)
  • «Interpreters career» (Музалевська Руслана, II курс)
  • «Constance Garnett. The activity of a translator» (Лященко Олег, II курс)
  • «How English can change in about 50 years» (Мозговий Вадим, II курс)
  • «Top 5 hardest languages to translate» (Мельник Євгеній, II курс)
  • «A brief history of translation» (Якименко Назар, I курс)
  • «Микола Лукаш – найвидатніший світовий перекладач» (Кучак Аліна, III курс)
  • «Максим Рильський і перекладацька діяльність» (Горобець Ірина, III курс)
  • «The importance of translation» (Павлова Олена, I курс)
  • «Istvan Dhabi. His career as polyglot» (Пліпчук Аліса, I курс)

Вітаємо всіх перекладачів КиМУ та бажаємо міцного здоров’я, добрих професійних навичок, сил та енергії для професійного зростання та реалізації всіх планів та задумів!