Круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня туризму

30.09.2020

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. Щорічно обирається девіз свята, який задає тему заходів, що розгортаються в цей день. У 2020 році цей девіз - «Туризм і розвиток сільських районів», який розкриває можливості розвитку туризму за межами великих міст, сприяє збереженю світової природньої, культурної спадщини.

Уже стало хорошою традицією для студентів і викладачів кафедри міжнародних відносин та туризму КиМУ (завідувач кафедри, канд. політ. наук, доцент Крупеня І.М.) святкувати Всесвітній день туризму. Зокрема, 30 вересня відбувся круглий стіл Фахівець як основа успіху туристичного бізнесу. Організатор – Порплиця Н.Б. (викладач кафедри).

Мета круглого столу полягає в тому, щоб привернути уваги до туризму як до потужного інструменту обміну культурним досвідом, налагодження міжнародних зв'язків та напрямків, що здійснює важливий внесок в економіку.

Студенти виступили в ролі менеджерів із туризму, представивши візитні картки країн Євроазійського, Американського та Африканських регіонів і продемонстрували потенціал туризму в області стійкого розвитку туристичної сфери, користь доступного відпочинку для суспільства.

Вітаємо зі святом, бажаємо приємних та незабутніх мандрівок!