Участь у телевізійному проєкті «Тріумф року»

10.12.2022

10 грудня 2022 року в м.Рівне відбулася телевізійна зйомка української пісенної творчості молодих виконавців «Тріумф року», до участі, в якій було залучено талановиті колективи, гурти та сольних виконавців. Студентів та викладачів кафедри музичного мистецтва було запрошено також взяти участь у зйомці. Так, у новорічну ніч глядачі матимуть змогу спостерігати за авторськими музичними вітаннями доцента кафедри музичного мистецтва Дениса Васильовича Кочержука піснею «Зігріті любов'ю» і студентки IV–го курсу Влади Пшебильської музичним твором «Шарм».

Новорічні виступи наших митців Ви матимете змогу побачити вже в новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня.

Учасникам проєкту зичимо творчих успіхів, нових авторських пісень, що спонукатимуть до відродження української музичної культури!