Участь у ІІ–ій Міжнародній науково-практичній конференції «Фахова передвища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників. Архітектура і дизайн»

15.12.2022

15 грудня 2022 року в м. Могилів-Подільський за ініціативи Державного вищого навчального закладу «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» було організовано та проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Фахова передвища освіта в Україні: досвід, актуальні питання та перспективи для випускників. Архітектура і дизайн», в роботі якої взяли участь науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти України з Києва, Вінниці, Тернополя та Республіки Молдова (м. Бєльци та м. Сороки).

У межах угоди про співпрацю між КиМУ та МПМЕК на запрошення директора коледжу, к.пед.н. Заячковського В.М., до участі у заході долучилися директор ННІ журналістики, кіно і телебачення доцент Самойлов О.Ф., декан факультету інформаційних технологій доцент Сініченко С.В. та декан факультету будівництва та архітектури доцент Бутик М.В., які також провели низку профорієнтаційних зустрічей зі студентами-випускниками, запросили їх до продовження навчання у Київському міжнародному університеті після отримання дипломів про здобуття фахової передвищої освіти.

Під час роботи конференції було проведено конкурс-виставку «Будинок твоєї мрії. Архітектура і дизайн». До складу журі конкурсу було запрошено Бутика М.В. Оцінювання відбувалося за такими номінаціями:

  • архітектурний проект
  • ландшафтний дизайн
  • екстер’єр (зовнішній вигляд будівлі)
  • інтер’єр (внутрішній дизайн приміщення)

Серед учасників конкурсу були студенти ІІ–ІІІ–го курсів КиМУ та IV-го курсу Фахового коледжу КиМУ спеціальності «Архітектура та містобудування», які теж представили власні творчі проекти на тему «Індивідуальний житловий будинок».

Дякуємо нашим партнерам за можливість обміну ідеями, досвідом та пропозиціями, здобуті практичні надбання щодо поліпшення якості освіти та обговорення практичних рекомендацій щодо архітектури і дизайну у системі освітнього процесу.