Участь у вебінарі «Публічні виступи та ораторська майстерність»

18.11.2022

18 листопада 2022 року відбувся цікавий вебінар на тему: «Публічні виступи та ораторська майстерність» для студентів та педагогічних працівників із різних закладів України, зокрема, Житомирського державного університету імені Івана Франка, який об'єднав провідних журналістів, вокалістів, хореографів, бізнесменів та ведучих.

У контексті голової теми було представлено практичну частину вебінару «Майстерність ефірного виступу. Як бути гарним оратором». Основні питання, які розглянула президія, стосувалися чіткості дикції, швидкості мовлення, глибини голосу, правильного дихання, ефективності початку виступу перед публікою, акцентам у мовленні, було презентовано також нагальну потребу в системі під назвою «Як впливати на аудиторію та надихати людей».

Спікером вебінару була ведуча новин Українського радіо, бренд войс Українського радіо «Культура», телеведуча, журналіст, член Національної спілки журналістів України, автор і виконавець бардівської пісні, член журі конкурсу «Пісенний Спас» – Ірина Антонович.

Дякуємо за слушні настанови, професійний підхід, відкриті секрети ефективного публічного вистипу та щирість!