Міжнародний день студента в КиМУ

17.11.2021

17-го листопада 2021 року студентська родина Київського міжнародного університету відзначила Міжнародний день студента – свято, що символізує молодість, красу та романтику!

Не зважаючи на червону зону і навчання в оn-line, традиції Київського міжнародного університету залишилися незмінними. Щоб зробити цей день радісним і святковим, викладачі КиМУ традиційно вітали улюблених студентів своєю творчістю.  Цього року це був ігровий фільм, автором сценарію і режисером якого є проректор з навчально-виховної роботи Тетяна Данченко.  До творчого процесу створення іронічної та доброї стрічки долучилися декани факультету інформаційних технологій Сергій Сініченко та факультету будівництва і архітектури – Михайло Бутик.

За сюжетом фільму на посвяту запізнилися троє першокурсників із різними темпераментами, яких зіграли  – викладач кафедри сценічного мистецтва – Ілля Ткаченко, викладач кафедри міжнародних відносин і туризму – Валерій Алексанян і викладач кафедри міжнародних відносин та туризму – Богдан Здольник. Блукаючи Університетом у пошуках свого факультету, першокурсники зустрічалися з директорами інститутів, деканами факультетів, які продемонстрували хороші акторські здібності та допомогли ім знайти себе в насиченому інформацією світі.  На завершення пролунали пісні, автором слів і музики яких є президент КиМУ професор Хачатур Володимирович Хачатурян,  у виконання Іллі Ткаченка і Валерія Алексаняна.

Перегляд фільму відбувався в читальній залі, де зібрався ректорат, на чолі з президентом Київського міжнародного університету професором Хачатуром Володимировичем Хачатуряном. Він звернувся з вітальним словом  до найкращих студентів у світі – студентів КиМУ – з побажанням успіхів, здоров’я і кохання,   за допомогою платформи Google Meet, платформи ZOOM та You Tube каналу Університету, на яких здійснювалася трансляція цього оригінального привітання.

Зі святом, любі студенти! Насолоджуйтеся тим, що ви є студентами Університету вашої мрії!