Онлайн-зустріч із експерткою з містобудування ГО «Асоціація велосипедистів Києва» Вікторією Прокопенко

18.11.2021

На виконання Угоди про співпрацю з відділом містобудування та архітектури Бучанської міської адміністрації до тематики курсового і дипломного проєктування на кафедрі будівництва та архітектури Київського міжнародного університету включено проєктування низки об’єктів, концепції яких обговорено на зустрічах із головним архітектором міста Наумовим В.Ю.

З 01 вересня 2018 року в Україні почали діяти оновлені державні будівельні норми, які, зокрема, передбачають обов’язкове проєктування велосипедних доріжок і смуг під час нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту доріг відповідно до програми розвитку велосипедної інфраструктури України. Один із таких проєктів, зумовлений сучасними викликами організації комунікацій, дозвілля, рекреацій на території Бучанської територіальної громади – «Зелена стежка Бучі» передбачає розроблення концепції з використанням велотранспорту. До цієї роботи долучилася також ГО «Асоціація велосипедистів Києва», яка займається стратегією розвитку велосипедних маршрутів України.

18 листопада 2021 року відбулася цікава онлайн-зустріч декана факультету будівництв та архітектури Михайла Бутика, завідувачки кафедри БА Октябрини Чемакіної, а також викладачів і студентів із експерткою з містобудування ГО «Асоціація велосипедистів Києва» Вікторією Прокопенко. Нашими студентами було представлено аналітичний матеріал для проєктування, обговорено безліч питань щодо практичного втілення інноваційних пропозицій, особливостей розташування велодоріжок і велосмуг у міському середовищі. На підтримку курсового і дипломного проєктування від Асоціації велосипедистів запропоновано надання методичних та інформаційних матеріалів, участь і консультування в розробленні конкретних проєктних пропозицій.

Проєктування на кафедрі будівництва та архітектури за реальною тематикою триває.

27 11/2021
Зустріч