Урочистості з нагоди посвяти першокурсників - 2022 у студенти Фахового коледжу КиМУ

01.09.2022

01 вересня 2022 року в актовій залі Київського міжнародного університету відбулася урочиста подія року — церемонія посвяти у велику дружну сім’ю ліцеїстів і колежан Київського міжнародного університету. Це найголовніша і найочікуваніша подія у житті кожного студента, яку першокурсники запам’ятають назавжди. Це справжнє свято, до якого завжди долучається вся велика КиМУшна родина: співробітники, викладачі, студенти, батьки.

Цей осінній вересневий день був сповнений теплих емоцій, яскравих вражень, легкого хвилювання і став для кожного початком справжнього дорослого життя, формуванням особистості!

В урочистостях, окрім абітурієнтів і їхніх батьків, взяли участь члени ректорату на чолі з його президентом — професором Хачатуром Володимировичем Хачатуряном. Традиційно ведучою святкової церемонії посвяти була Данченко Тетяна Володимирівна, проректор з навчально-виховної роботи, професор.

Вітаючи всіх присутніх зі святом, президент Університету зазначив, що, незважаючи на всі труднощі, які переживає Україна, наша впевненість у світлому та успішному майбутньому залишається непохитною, і ми продовжуємо здійснювати вагомий внесок у розвиток країни.

Особливу атмосферу свята створили хореографічні та вокальні номери від студентів старших курсів спеціальності «Сценічне мистецтво», Заслуженого артиста естрадного мистецтва України, завідувача і доцента кафедри музичного мистецтва Кочержука Дениса Васильовича та Заслуженої артистки естрадного мистецтва України Влади Пшебильської. За традицією голова Студентського парламенту Юрій Щербина передав першокурсникам студентські атрибути — Ключ до знань і Студентський квиток.

Щиро вітаємо наших юних друзів із початком навчального року і Днем знань! Сподіваємося, що навчання в ліцеї та Фаховому коледжі КиМУ буде успішним, радісним, сповненим позитивом! Зичимо всім миру і щасливого студентського життя!