Урочистості з нагоди посвяти першокурсників - 2022 у студенти КиМУ

15.09.2022

15 вересня 2022 року відбулася урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Київського міжнародного університету. Це незабутня і хвилююча подія для кожного студента!

Крок у доросле й самостійне життя сьогодні зробили сотні наших вступників, а професорсько-викладацький Університету радо зустрів нових членів великої КиМУшної родини.

Із першим вітальним словом до всіх присутніх звернувся президент Університету, професор Хачатур Володимирович Хачатурян, який зазначив, що, не зважаючи на складну політичну ситуацію в країні, ми докладемо максимум зусиль задля якісної освіти наших студентів і задля нашої Перемоги. Ведучою святкової церемонії посвяти була Тетяна Володимирівна Данченко, проректор з навчально-виховної роботи, професор.

Неймовірну святкову атмосферу створили хореографічні та вокальні номери від студентів старших курсів спеціальності «Сценічне мистецтво», Заслуженої артистки України, солістки Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки Тетяни Іванівни Пирогової, Заслуженої артистки естрадного мистецтва України, студентки спеціальності "Музичне мистецтво" Влади Пшебильської. Традиційно голова Студентського парламенту Юрій Щербина, студент ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право», і Дар’я Степаненко, студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини» передали першокурсникам Вікторії Березовській (спеціальності «Сценічне мистецтво») та Ігорю Борознюку (спеціальності «Комп’ютерні науки»)  студентські атрибути – Ключ до знань і Студентський квиток.

Від щирого серця вітаємо наших першокурсників із початком 2022-2023 навчального року! Переконані, що вступ до Київського міжнародного університету стане прекрасним стартом у щасливе й успішне майбутнє! Зичимо всім міцного здоров’я, безмежного кохання, неперевершених вражень, незабутніх студентських років! Нових звершень вам, добробуту, миру і цілеспрямованості у реалізації мрій!