Вебінар з теми «Як підняти h-index? Особливості метрики Scopus / Web of Science»

20.09.2022

20 вересня 2022 року о 16.00 у 419 аудиторії відбувся вебінар з теми «Як підняти h-index? Особливості метрики Scopus / Web of Science»

Модератори: Мартиненко С.М. – проректор з науково-педагогічної діяльності, доктор педагогічних наук, професор; Кулакевич Т.В – методист Наукового відділу, доцент кафедри психології та педагогіки.

Насичена програма вебінару була присвячена обговоренню питань про найбільш важливі метрики діяльності дослідника, впливовість ученого та його праць – h-index.

Особливе зацікавлення та жваве обговорення викликали проблеми, пов’язані з прикладними дослідженнями, що стосуються розрахунку h-index, як не втратити і підвищити показник h-index, як h-index впливає на діяльність ученого, яке значення h-index у Scopus та Web of Science. Активну дискусію викликали також питання про види наукових робіт, які індексуються в Scopus, як вибрати журнал для публікації у переліку фахових спеціалізованих видань України.

У вебінарі взяли участь директори інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр, провідні науковці КиМУ, а також Голова студентського наукового товариства. Зустріч пройшла у науково-інформаційному діалозі та доброзичливій атмосфері. Сподіваємося, що така конструктивна розмова сприятиме якості наукових досліджень, підвищенню показника h-index, заохоченню науковців до підвищення науково-публікаційної активності.