Українська пісня та поезія в підтримку Збройних сил України

24 жовтня 2022 в пітримку Збройних сил України відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс "Гармонія талантів", у якому взяла участь Заслужена діячка естрадного мистецтва України, студентка IV курсу спеціальності "Музичне мистецтво" – Влада Пшебильська.

Влада входить до членів спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", від якої представляла свою власну авторську пісню "Вільна Україна", і з якою здобула перемогу в ІІ турі та отримала диплом лауреата І ступеню (творчий майстер з вокалу – доцент кафедри музичного мистецтва, Заслужений артист естрадного мистецтва України - Денис Васильович Кочержук).

Влада спробувала себе також у номінації "Театральне мистецтво" з авторською поезією "Сльози України" (викладач акторської майстерності – Ткаченко Ілля Вікторович). У цій номінації вона стала переможцем II туру і отримала диплом лауреата II ступеню.

Щиро вітаємо Владу і бажаємо нових звершень на музичному фронті!