VІІ МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ «ПІСЕННИЙ СПАС» ІМ. ВОЛОДИМИРА ШИНКАРУКА

19.09.2021

17 – 19 вересня 2021 року в м. Житомир відбудеться VІІ Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Пісенний спас» імені Володимира Шинкарука. Організатором фестивалю була Народна артистка України Ірина Шинкарук, а також програма партнерства щодо забезпечення фестивалю нагородами для конкурсантів у складі Національних телерадіокомпаній України: «Чорноморська», «М2», «ІСTV».

Щиро вітаємо студентку ІІІ курсу кафедри музичного мистецтва Владу Пшебильську з успішним проходженням І туру! Наша студентка запрошена до телевізійної конкурсної програми, що відбудеться 17 вересня о 16:00 у Палаці мистецтв «Ракушка». Творчим майстром студентки є Заслужений артист естрадного мистецтва України, доцент Денис Васильович Кочержук.

Бажаємо успіху усім конкурсантам фестивалю, а нашій студентці – перемоги та яскравих вражень!