Участь студентів та викладачів факультету музичного мистецтва у відкритому всеукраїнському конкурсу пісні «Рідна мати моя»

26.05.2021

26 травня 2021 року у стінах Обухівського РЦКіД відбувся ХХ телевізійний фестиваль української пісні «Рідна мати моя». Засновником фестивалю є Народний артист України та голова журі М. І. Гаденко. До проведення фестивалю долучилися також: Обухівський міський голова О. М. Левченко та Президент ТРК «Чорноморська» Є. Б. Каленський.

Серед студентів і викладачів факультету музичного мистецтва – Лауреатами відкритого Всеукраїнського конкурсу фестивалю «Рідна мати моя» стали: декан факультету музичного мистецтва, Заслужений артист естрадного мистецтва України Денис Васильович Кочержук і студентка 3 курсу Влада Пшебильська. Яскраві виступи молодих маестро запам’яталися глядачам, адже вони виконали авторські музичні твори під назвою: «Долина вітру» та «Старт».

Невдовзі телеверсія фестивалю «Рідна мати моя» лунатиме на музичних телеканалах країни, а наших учасникам вітаємо із вдалими виступами та зичимо нових перемог у вокальному мистецтві!