Родинний фестиваль «Свій до Свого по Своє»

05.06.2021

05 і 06 червня 2021 року у м. Києві відбулася грандіозна творча ярмарка родинного фестивалю «Свій до Свого по Своє», локацією якої стала Контрактова площа на Подолі. Організатором дійства була магістерка музичного мистецтва Вікторія Кушнір, яка вже втретє проводить грандіозний родинний фестиваль.

Невід’ємною складовою цього свята були виступи викладачів і студентів Київського міжнародного університету, адже родзинкою концертної програми був факультет музичного мистецтва, на чолі з деканом факультету музичного мистецтва, Заслуженим артистом естрадного мистецтва України Денисом Васильовичем Кочержуком і студентів 2 та 3 курсів: Люсіне Прощаликіної, Влади Пшебильської та Катерини Чирун. Кожен виступ учасників мав свій стиль, характер і творчий задум. Відтак, кожен учасник запам’ятався глядачам своєю неординарністю та харизматичністю.

Працівникам факультету музичного мистецтва зичимо нових творчих звершень, яскравих виступів і вдячних глядачів!