Успішного творчого шляху молодим талантам!

07.06.2021

У 2020-2021 навчальному році факультет музичного мистецтва плідно працює над формуванням української музичної культури. Зокрема, студентка 3 курсу Катерина Чирун взяла участь у 7 Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах-фестивалях як «Зоряна Брама» (м. Київ), «ГрандФест» (м. Київ), «Зірковий Простір» (м. Одеса), «Solo Classic» (м. Кропивницький), «Музична Імперія» (м. Дніпро), «Racconto di Primavera» (Равенна, Італія), «Soul of music» (м. Одеса).

Зауважимо, що плідна праця і наполегливість студентки мала феноменальні результати участі у вигляді ГРАН-ПРІ та Першої премії. Викладачем з вокалу є Заслужений артист естрадного мистецтва України, декан факультету музичного мистецтва Денис Васильович Кочержук.

Наймолодшому творчому факультету КиМУ бажаємо успіхів та нових перемог у наступних конкурсах-фестивалях! Vivat!