Школа – КиМУ (Навчально-науковий інститут міжнародних відносин): партнери в освіті

Програма «Інтелект» (інтелектуальні ігри):

Проєкт КиМУ «Професійний вибір через профільне навчання»:

• лекція «Україна – шлях в Європу» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 м. Київ)
  • лекція «Україна. Європа. Міжнародна спільнота: цікаві факти, події, постаті» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №306 м. Київ)
  • лекція «Боротьба за українську незалежність» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Ліцей 106 м. Київ)
  • лекція «Права неповнолітніх осіб при затриманні і арешті» - Усманов Ю. І. кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства (Спеціалізована школа №94 «Еллада» м. Київ)
  • лекція «Загальна декларація прав людини: значення і влив на розвиток захисту прав людини» - Усманов Ю. І., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства (Спеціалізована школа №94 «Еллада» м. Київ)
  • лекція «Соціалізація індивіда в посмодерному суспільстві» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Ліцей 157 м. Київ)
  • лекція на тему «Туризм як засіб формування здорового способу життя» - Клик Б. О., викладач кафедри міжнародних відносин та туризму (Підготовче відділення Київського міжнародного університету)
  • лекція «Помаранчева революція в Україні: причини та наслідки» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №111 м. Київ)
  • лекція «Євроінтеграційні перспективи України» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №226 м. Київ)
  • лекція «Україна – шлях в Європу» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №211 м. Київ)
  • «Революція гідності – політичні та суспільні зміни» - Мохнатюк І. О., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №210 м. Київ)
  • лекція «Права людини в сучасному світі, міжнародні та національні стандарти» - Чернецька О.В., професор кафедри міжнародного права та міжнародного правознавства (Ліцей міжнародних відносин № 51 м. Київ)
  • дискусійний клуб «Крокуємо Європою» - Судак І. І., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Ліцею Еко № 198)
  • майстер-клас «Європейський вибір: погляд прихильників і скептиків» - Судак І. І., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Деснянська гімназія (Чернігівська область))
  • майстер-клас «Євробачення 2017 року як гарант входження України до європейського освітньо - культурного простору» – Алексанян В.В., викладач кафедри міжнародних відносин та туризму (Деснянська гімназія (Чернігівська область))
  • круглий стіл «Права людини: міжнародні стандарти та національний вимір» до Міжнародного дня прав людини - Чернецька О.В., професор кафедри міжнародного права та міжнародного правознавства (Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету)
  • майстер-клас «Міжнародні відносини й міжнародне право в сучасному світі: роль, значення, перспективи» в межах технологій навчання - Чернецька О. В., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства (Ліцей Київського міжнародного університету 10-Б клас)
  • майстер-клас «Міжнародні відносини й міжнародне право в сучасному світі: роль, значення, перспективи» - Чернецька О. В., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства (Ліцей Київського міжнародного університету 10-А клас)
  • майстер-клас «Діловий протокол та етикет» - Судак І. І., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (Ліцею Київського міжнародного університету 10 клас)
  • вікторина «Англомовний світ» (English – speaking countries quiz) - Тимошенко І.Б., доцент кафедри ерманських мов та перекладу (Гімназії №48 м. Києва)
  • майстер-клас «Віртуози дипломатії» - Судак І. І., доцент кафедри міжнародних відносин та туризму (8-9 класи Ліцею КиМУ)
  • науково-практична конференція, присвячена Дню науки та Дню Європи на тему: «Європейський вибір України: реалії та перспективи» на базі Козелецької гімназії №1 (м. Козелець, Чернігівська область)

Дні відкритих дверей, презентації спеціальностей:

25 09/2021
Зустріч