Участь науковців КиМУ у святі «День Ліцею»

06.12.2019

Другий рік поспіль, в межах співпраці з середніми навчальними закладами міста Києва, Київський міжнародний університет продовжує реалізовувати проект «Професійний вибір через профільне навчання», учасниками якого стали біля 1000 випускники 11-х класів.

Специфіка даного проекту – це участь науковців Київського міжнародного університету у наданні ними професійної інформації за тематикою, яка більш усього цікавить випускників -2020, сприяє правильному вибору професії.

Так, 6 грудня 2019 року у Фінансовому Ліцеї Управління освіти Подільської РДА м. Києва (директор –Шукевич Ю.В., заступник директора – Алексєйчук Є.Ю.) відбулось свято «День Ліцею», під час якого були проведені нестандартні уроки, уроки-тренінги, а також майстер-класи науковців Київського міжнародного університету за наступною тематикою:

  • «Права людини в сучасному світі; взаємовідносини особи та суспільства; права неповнолітніх осіб, міжнародний досвід у сфері забезпечення безпечного туризму»-доцент Чернецька О.В. (канд.юрид.наук, директор ННІ міжнародних відносин КиМУ)
  • «Міжнародна економіка, власний бізнес,( Start-up),сучасні технології бізнесу, менеджмент; практики КСВ - вітчизняний і зарубіжний досвід»-доцент Могилевська О.Ю. (канд.екон.наук, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту)
  • «На терезах Феміди» (інтелектуальна гра на правову тематику) – доцент Панфілова Ю.М. (канд.юрид.наук, директор НН Юридичного інституту) та доцент Сапарова А.О. (канд.юрид.наук, завідувач кафедри теоретичних та приватно-правових дисциплін)

У заході також взяла участь професор Рудаківська С.В. (канд.філос.наук, проректор з доуніверситетської освіти), яка поінформувала учнів про особливості, специфіку та переваги навчання в Київському міжнародному університеті, новації вступної кампанії 2020 року, подальші плани співпраці Ліцея та КиМУ, зокрема, участь випускників Ліцею у пробному тестуванні у форматі ЗНО, пробних вступних випробуваннях для учнів 9 класів, запросила бажаючих взяти участь в «Універсіаді» та інших інтелектуальних конкурсах Київського міжнародного університету.

Команди-учасниці були відзначені номінаціями, а найактивнішим учням були вручені сертифікати, які дають право навчатися в Коледжі та Університеті зі знижками в оплаті за навчання у розмірі 30 - 40%.