Представники Європейської Асоціації Студентів Права ELSA у КиМУ

09.12.2019

9 грудня 2019 року студенти Юридичного інституту, Інституту міжнародних відносин та Коледжу Київського міжнародного університету мали можливість зустрітися з представниками ELSA - європейською асоціацією студентів права, що об’єднує правників та молодих юристів, які зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні, а також надає ідеальну базу для розвитку їхніх навичок, здобуття нових знань та можливість спілкування зі студентами права та юристами з усієї Європи.

Ініціатором проведення заходу став новообраний студентський парламент, а саме: Данеш Амір (голова комітету з питань правового врегулювання). Модератор заходу - Король Ольга (студентка спеціальності «міжнародне право»).

Представники ELSA, а саме:

• VP MKT - Daryna Safieva, Сафієва Дарина - віце-президент з маркетингу ELSA Україна 19/20
  • VP AA - Danylo Mykhailovskyi, Михайловський Данило - віце-президент з академічної діяльності ELSA Ukraine 2019/2020
  • віце-президент з програм студентських стажувань STEP - В‘ячеслав Черненко

провели корисну та інформативну лекцію щодо роботи організації на місцевому, національному та міжнародному рівнях, розповіли про переваги участі в організації та діяльність членів ELSA.

Метою візиту гостей було залучення активних студентів до цієї організації, які бажають брати участь у різноманітних подіях, навчальних візитах в урядові організації та стажуванні в топових юридичних фірмах.

Після виступу гостей, кожен студент мав змогу поставити запитання, які цікавили найбільше, стосовно академічної діяльності, організації стажування STEP та умов вступу до ELSA.

29 02/2020
17 12/2019