Тиждень абітурієнта в КиМУ

27.05.2017

Вибір професії - щороку це питання постає перед випускниками шкіл. І не дивно, адже саме успішна професійна кар’єра - це і соціальний статус, і добробут у майбутньому. Ось для того, щоб допомогти випускникам, їх батькам визначитись зі спеціальністю, вищим навчальним закладом, який допоможе зробити мрію реальністю, від 20 до 27 травня 2017 р. в Київському міжнародному університеті пройшов "Тиждень абітурієнта - 2017" під гаслом: "КиМУ - твій шлях до успіху! Приєднуйся до спільноти кимушників!"

Організатор - Центр довузівської підготовки (професор С.В. Рудаківська - проректор) у співпраці з науково-навчальними підрозділами, центром міжнародних і громадських зв'язків КиМУ.

Протягом тижня університет відвідали близько 1000 учнів 9-11 класів, які взяли участь у таких заходах:

20.05 - День відкритих дверей, кількість учасників - 280 випускників.

Презентація навчальних підрозділів, інформація щодо вступу до КиМУ та Коледжу КиМУ 2017 року, спілкування з керівниками інститутів і факультетів щодо академічної мобільності, отримання європейського диплома в межах спільних освітніх програм КиМУ з університетами Польщі, Латвії, Литви та Франції, екскурсія та огляд сучасної інфраструктури (спеціалізовані кабінети, центр міжнародного права, навчальні теле- та радіостудії, лабораторії з фармації і стоматології, університетська стоматологічна клініка, акторські майстерні, студентський театр та ін.). Студенти театрального відділення привітали абітурієнтів прекрасною музично-хореографічною композицією.

Продовженням Дня відкритих дверей став пробний творчий конкурс для тих, хто планує вступати на спеціальності: аудіовізуальне мистецтво та виробництво, сценічне мистецтво, журналістика, архітектура, і пробні вступні випробування для 9-ти класників для вступу до Коледжу.

24.05 – «День ліцею "ЕКО" №198 у КиМУ» (160 учнів) - участь у психологічному профорієнтаційному тестуванні (доцент Кулакевич Т.В.), інтелектуальних іграх:

«Менеджер» (доценти, к.е.н. Ярковий А.О. та Могилевська О.Ю.), «Захоплююче країнознавство» (професор Вяткіна Т.Г., д.е.н.). У «Мовній вікторині» (англійська мова) взяли участь ті учні, які мріють стати перекладачами (доцент Нагачевська О.О., к.філол.н.). Для тих, хто мріє стати фармацевтом або стоматологом, журналістом, юристом або дипломатом, майстер-класи провели: професор Гудзенко А.В., д.фарм.н.; доцент Мозолюк О.Ю., к.мед.н.; доцент Іщенко Є.О., к.мистецт.н.; доцент Панфілова Ю.М., к.ю.н.; викладач Деркач С.С.

24.05 - спільний проект - науково-практична конференція "Європейський вибір Украіни: реалії та перспективи" - науковців КиМУ та викладачів і 110 учнів 9-11 класів шкіл об'єднаної територіальної громади м. Десна (Чернігівська обл.).

Організатори проекту - професор Некряч А.І. (д.політ.н., проректор з наукової роботи КиМУ) і Римарєв К.Є. (директор Деснянської гімназії).

25.05 - "День гімназії №136 у КиМУ".

Взяли участь 170 учнів. Програма перебування гімназистів у КиМУ передбачала знайомство з університетом, участь в інтелектуальних іграх: "Менеджер", "Майбутній фармацевт", "Захоплююче країнознавства" та захист наукових досліджень гімназистів за такими напрямами:

"Англійської мова - мова глобалізації" (доцент, к.філол.н. Ногачевська О.О.);

"Усе навколо - геометрія" (наукові керівники - доцент, к.т.н. Дьомічев К.Е. та доцент, к.фарм.н. Барбасов С.);

"Ідіоми англійської мови" (Скиба О.М., Рибаєва Д.Є.).

Інтерактивна гра "Я б у студенти пішов" з таких напрямів: основи права; онови педагогіки; основи дипломатії; основи геодезії.