Олімпіада 23 листопада 2019 року

23.11.2019

23 листопада 2019 року в стінах Київського міжнародного університету відбулася XX Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін «Абітурієнт - 2020», яка була проведена в межах «Тижня науки».

Модераторами заходу стали професор Рудаківська С.В. (проректор з питань доуніверситетської підготовки, к.філос.н.) та професор Некряч А.І. (проректор з наукової роботи, д.політ.н.).

За результатами змагань переможцями ХХ Всеукраїнської Олімпіади визнані:

Українська мова:

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Надолінська Анастасія Владиславівна (Ліцей КиМУ)

Диплом ІІ ступеня:

  • 9 клас – Демяненко Вікторія Станіславівна (Крюківська ЗОШ)

Диплом ІІІ ступеня:

  • 10 клас – Ковальова Поліна Андріївна (Коледж КиМУ)
  • 11 клас – Русевич Ірина Леонідівна ( м. Вишневе, ЗОШ № 2)
  • 9 клас – Корнєва Христина Дмитрівна (фінансовий ліцей)
  • 9 клас –  Подпрядова Анна Олегівна (ЗОШ № 287)
  • 9 клас –  Соколенко Єва Олександрівна (ЗОШ № 265)
  • 8 клас – Гілевич Роман Вікторович (ЗОШ № 262)
  • 9 клас –  Ломова Анастасія Андріївна (ЗОШ № 262)
  • 9 клас –   Пашко Олеся Ігорівна (ЗОШ № 227)

Грамоти:

  • 11 клас – Долгодуш Олександра Андріївна (Ліцей КиМУ)
  • 11 клас – Кукліновська Валерія Валентинівна (ЗОШ № 159)
  • 11 клас – Іващук Софія Петрівна (ЗОШ № 205)
  • 11 клас – Кушніренко Володимир Віталійович (ЗЗСО № 55)
  • 11 клас – Коба Олександр Ігорович (ЗОШ № 185)
  • 11 клас – Постнікова Марина Олегівна (ЗОШ № 309)
  • 11 клас – Ситарська Анастасія Геннадіївна (Павлоградська ЗШ № 9)
  • 9 клас – Клименко Анастасія Вікторівна (Спеціалізована школа № 246)
  • 9 клас – Дзюбенко Віра Олегівна (СЗШ 50), Килюшик Дар’я Сергіївна (Здвижівське НВО "ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ")

 

Англійська мова:

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Постолюк Поліна Олексіївна (Гімназія 257)
  • 11 клас – Мамчур Анастасія Романівна (Скандинавська гімназія)
  • 10 клас – Гуменна Варвара Валеріївна (Ліцей КиМУ)

Диплом ІІ ступеня:

  • 9 клас – Поліщук Дарина Романівна (ЗСШ № 2- 20)
  • 11 клас – Крамар Микола Сергійович (Гімназія «Інтелект»)

Диплом ІІІ ступеня:

  • 9 клас – Івансон Євгенія Олександрівна (школа 304)
  • 10 клас – Пічкур Крістіна Володимирівна  (коледж КиМУ)

Грамоти:

  • 10 клас – Кононенко Дмитро Олександрович (коледж КиМУ)
  • 9 клас – Линник Анна Олегівна
  • 9 клас – Тарасенко Дарина Михайлівна (НВК "Димерська Гімназія-ЗОШ І)    
  • 9 клас – Гайова Ольга Павлівна (Школа 288)

Географія:

Грамоти:

  • Броварська Аліна Василівна – коледж КиМУ
  • 11 клас – Майєр Єдгар Франкович (Спеціалізована школа № 196)
  • 9 клас – Попович Катерина Сергіївна (Семенівська НВК № 1)
  • 9 клас – Стригун Світлана Сергіївна (Спеціалізована школа № 196)
  • 9 клас – Голева Ярослава Анатоліївна ( СЗШ № 102)
  • 9 клас – Загорудько Ангеліна Олександрівна (Шепетівська ЗОШ)
  • 9 клас – Ніцкевич Дарина Олександрівна
  • 9 клас – Кірдан Данило Вячеславович (Ліцей КиМУ)
  • 9 клас – Захаренко Костянтин Сергійович (Ліцей КиМУ)
  • 9 клас – Рашо Зерін Садеківна (ЗОШ 102)
  • 9 клас – Недашківський Нікіта Володимирович (Гімназія № 34 «Либідь»)
  • 9 клас – Грищенко Марія Миколаївна (Вишнівська ЗОШ №2)
  • 9 клас – Яковенко Ірина Олександрівна

 Математика:

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Аляб’єва Софія Олексіївна (СШ № 206, м. Київ)

Диплом ІІ ступеня:                                                                  

  • 11 клас – Хаймонт Валерія Йозефівна (Гімназія № 283)
  • 9 клас – Литвиненко Ольга Олексіївна (СЗШ 140)

Дипломом ІІІ ступеня:

  • 9 клас – Горшкова Юлія Віталіївна (СЗШ 140)
  • 9 клас – Чернова Юлія Станіславівна (СЗШ 140)
  • 9 клас – Приходько Владислав Ігорович (Гімназія "Троєщина")
  • 9 клас – Будяков Ілля Андрійович (ЗОШ I-III ст. №5, Буча)
  • 7 клас – Коган Всеволод Леонідович (ліцей КиМУ)
  • 7 клас – Гриньова Анна Сергіївна (ліцей КиМУ)

Грамоти:

  • 10 клас – Макарчева Ксенія Олегівна (ліцей КиМУ)
  • 10 клас – Бондар Анастасія Вікторівна (ліцей КиМУ)
  • 7 – клас Сібільова Ліза Дмитрівна (ліцей КиМУ)
  • 7 клас – Голуб Артем Олександрович (ліцей КиМУ)
  • 7 клас – Сініченко Марія Сергіївна (ліцей КиМУ)

Фізика:

Диплом І ступеня:

  • клас – Візір Вероніка Юріївна – (Червоногрігорівська ЗОШ)

Хімія:

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Олійник Станіслав Олександрович (Бородянський економ. Ліцей)

Диплом ІІ ступеня:

  • 11 клас – Вербська Аліна Янівна (коледж КиМУ)

Дипломом III ступеня:

  • 11 клас – Гладчук Дар'я Русланівна (ЗЗСО № 262)
  • 10 клас – Коваленко вікторія Сергіївна – Василівська ЗОШ № 1
  • 11 клас – Джулай Єлізавета Юріївна – (ЗОШ № 104)

Біології:

Диплом І ступеня:

  • 10 клас – Жадік Владислав Сергійович (СЗШ № 140, м. Київ)

Диплом ІІ ступеня:

  • 11 клас – Джулай Єлізавета Юріївна (СЗШ № 104 м. Київ)
  • 11 клас – Марахонько Владислав Іванович (Коледж КиМУ)

Диплом ІII ступеня:

  • 10 клас – Денисова Власта Євгенівна (СЗШ № 140)
  • Назаренко Антон Ігорович (Київський ММК)
  • 11клас – Обуховська Анастасія Сергіївна (ЗОШ № 283)
  • 11 клас – Васильєва Марія Вікторівна (ЗОШ № 283)
  • 11 клас – Кобзар Любов Олександрівна (ЗОШ № 64)
  • 11 клас – Кривенко Нікон Вікторович (Корилівське НВО)

 

Грамота:

  • 11 клас – Олійник Станіслав Олександрович (Бородянський академічний ліцей)

Історія України:

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Мельникова Ірина Олександрівна (Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Диплом ІІ ступеня:

  • 9 клас – Янчук Софія Євгенівна (Спеціалізована школа 196)

 

Диплом ІІI ступеня:

  • 9 клас – Лисогуб Ярослава Олегівна (ЗСО №133)
  • 9 клас – Гапон Богдан Олексійович (ЗОШ № 206)
  • 11 клас – Чвартковська Дар’я Андріївна (Ліцей КиМУ)
  • 11 клас – Фуніков Костянтин Дмитрович (ЗОШ № 140)
  • 11 клас – Сур Єлизавета Олексіївна  (Гімназія Східних Мов № 1)

 

Грамоти:

  • 8 клас – Швачко Таїсія Констянтинівна  (Вішнивська ЗОШ № 4)
  • 9 клас – Вернудін Роман Сергійович (ЗОШ № 217)
  • 11 клас – Терлюк Лілія Євгеніївна (Великодимерський ліцей, Київська обл.)
  • 11 клас – Фуглевич Поліна Костянтинівна (Спеціалізована школа № 296)

Вступ 2021
01.07.2021
Вступ 2021
08 06/2021
13:15
22 05/2021
10:00
Зустріч