Олімпіада 24 листопада 2018 року

24.11.2018

24 листопада 2018 року в стінах Київського міжнародного університету відбулася XIX Всеукраїнська олімпіада з базових дисциплін «Абітурієнт - 2019», яка була проведена в межах «Тижня науки».

Модераторами заходу стали професор Рудаківська С.В. (проректор з питань доуніверситетської підготовки, к.філос.н.) та професор Некряч А.І. (проректор з наукової роботи, д.політ.н.).

За результатами змагань переможцями ХVIII Всеукраїнської Олімпіади визнані:

Українська мова

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Забарна Анастасія Василівна (Спеціалізована школа № 17, м. Київ);
  • 11 клас – Кравченко Марія Олександрівна (Гімназія № 31, м. Чернігів).

Диплом ІІ ступеня:

  • 9 клас – Троцько Світлана Павлівна (ЗЗСО №235 ім. В.Чорновола, м. Київ);
  • 9 клас – Валова Карина Олександрівна (Макарівський НВК "ЗОШ I ст. - районна гімназія");
  • 11 клас – Вєльчева Маргарита Іванівна (ЗОШ № 180, м. Київ).

Диплом ІII ступеня:

  • 9 клас – Романюк Діана Михайлівна (Макарівський НВК "ЗОШ I-ІІІст. - природничо-математичний ліцей");
  • 10 клас – Недолінська Анастасія Володимирівна (Авіакосмічний ліцей імені Ігоря Сікорського НАУ);
  • 11 клас – Логвін Аліна Володимирівна (Київський професійний будівничий ліцей).

Грамоти:

  • 9 клас – Лимар Олена Сергіївна (Спеціалізована школа № 17, м. Київ);
  • 9 клас – Береш Анастасія Віталіївна (Макарівський НВК "ЗОШ I-ІІІст. - природничо-математичний ліцей");
  • 9 клас – Шаменко Анна Дмитрівна (СЗШ № 166, м. Київ);
  • 9 клас – Петрова Марія Олексіївна (Спеціалізована школа № 61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, м. Київ);
  • 9 клас – Обухова Анастасія Дмитрівна (ЗЗСО 3 140, м. Київ);
  • 11 клас – Черниш Ярослава Вікторівна (Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • 11 клас – Осатюк Валентин Богданович (Гімназія № 136, м. Київ);
  • 11 клас – Ромашко Віолета Юріївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великі Сорочинці Полтавської обл.).

Англійська мова

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Линник Анна Олегівна (СШ І-ІІІст. №220, м. Київ);
  • 10 клас – Базилишин Ілля Петрович (Коледж КиМУ);
  • 11 клас – Лобода Богдана Олександрівна (Гімназія "Міленіум" № 318).

Диплом II ступеня:

  • 9 клас – Брикалов Валерій Валерійович (Слов’янська гімназія, м. Київ);
  • 9 клас – Присяжна Ольга Іванівна (СШ №5, смт. Ворзель);
  • 9 клас – Литвиненко Дмитро Валерійович (Васильківська ЗОШ № 6 І-ІІІ ст.);
  • 10 клас – Москаленко Ольга Олександрівна (Київська гімназія Східних мов);
  • 11 клас – Джулай Єлизавета Петрівна (ЗОШ №1, Куп'янськ), Любченко Іван Вячеславович (СШ № 277, м. Київ).

Диплом III ступеня:

  • 9 клас – Приходько Микола Владиславович (Спеціалізована школа № 17);
  • 9 клас – Познахарєва Олександра Сергіївна (СШ №177, м. Київ);
  • 9 клас – Корженко Анастасія Андріївна (СШ №76, м. Київ);
  • 10 клас – Кастарнов Олександр Олександрович (Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • 10 клас – Коробчинська Анжеліка Євгеніївна (Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Грамоти:

  • 9 клас – Бабіч Діана Олександрівна (Коледж КиМУ);
  • 9 клас – Кваша Валерія Олександрівна (СЗШ № 262 І-ІІІ ст., м. Київ);
  • 9 клас – Микитенко Карина Андріївна (СЗШ № 262 І-ІІІ ст., м. Київ);
  • 10 клас – Ковгар Дарина Юріївна (Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • 10 клас – Ющенко Анастасія Василівна (Южноукраїнська гімназія № 1).

Географія

Диплом І ступеня:

  • 11 клас – Прохорова Луїза Саркісівна (Гімназія №287, м. Київ).

Диплом II ступеня:

  • 9 клас – Броварська Аліна Василівна (Черкаська обл, Шполянський р-н, с.Станіславчик, Станіславчицький НВК І-ІІ ст.).

Диплом III ступеня:

  • 10 клас – Романовська Дар’я Олександрівна (СЗШ № 262, м. Київ).

Математика

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Новік Євгеній Богданович (СШ № 17, м. Київ);
  • 10 клас – Павлик Катерина Олександрівна (Спеціалізована школа № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Литвиненко Ярослав Миколайович (Спеціалізована школа № 304, м. Київ).

Диплом II ступеня:

  • 9 клас – Любченко Юлія Романівна (Спеціалізована школа № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Неселевська Софія Володимирівна (Спеціалізована школа № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Фазли Максим Олександрович (СШ № 17, м. Київ);
  • 11 клас – Харченко Варвара Вадимівна (СШ № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Родіна Юлія Олександрівна (ЗЗСО № 304, м. Київ).

Диплом III ступеня:

  • 9 клас – Мельничук Юлія Віталіївна (Гімназія № 2, м. Вінниця);
  • 10 клас – Гижко Іван Вячеславович (Спеціалізована школа № 304, м. Київ);
  • 11 клас – Вознюк Дар’я В’ячеславівна (Гімназія «Академія» м. Київ);
  • 11 клас – Шенгаут Кристина Денисівна (СШ № 17, м. Київ).

Грамоти:

  • 9 клас – Плахотнюк Маргарита Русланівна (Спеціалізована школа № 304, м. Київ);
  • 9 клас – Матвійчук Юлія Анатоліївна (Школа І–ІІІ ступенів № 119, м. Київ);
  • 10 клас – Голяк Валерій Олександрович (Спеціалізована школа № 304, м. Київ).

Фізика

Грамоти:

  • 7 клас – Лимар Анна Геннадіївна (Школа І–ІІІ ступенів № 119, м. Київ);
  • 8 клас – Микитин Володимир Васильович (СЗШ № 72, м. Київ);
  • 10 клас – Пилипченко Олексій Ігорович (СЗШ № 262, м. Київ).

Хімія

Диплом I ступеня:

  • 9 клас – Надопта Людмила Миколаївна (СШ №64, м. Київ).

Диплом II ступеня:

  • 9 клас – Шаповалова Аліна Сергіївна (СЗШ №262 І-ІІІст. м. Київ);
  • 11 клас – Магденко Ганна Валеріївна (с.Шевченково, Шевченківська ЗОШ).

Диплом III ступеня:

  • 9 клас – Петренко Анастасія Віталіївна (СШ №52, м. Київ);
  • 9 клас – Ломака Оксана Андріївна (ЗОШ № 9, м Київ).

Грамоти:

  • 9 клас – Гордієнко Софія Миколаївна (СЗШ №262 І-ІІІст. м. Київ);
  • 9 клас – Омельянова Валерія Олександрівна (СЗШ №262 І-ІІІст. м. Київ);
  • 9 клас – Орлова Катерина Олександрівна (СШ №52, м. Київ);
  • 9 клас – Осадчий Денис Валерійович (СЗШ №262 І-ІІІст., м. Київ);
  • 10 клас – Пелех Сергій Юрійович (ЗЗСО №119, м. Київ).

Біологія

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Коган Вероніка Леонідівна (Спеціалізована школа № 304, м. Київ).

Диплом II ступеня:

  • 9 клас – Козка Марина Петрівна (Спеціалізована школа № 304, м. Київ);
  • 10 клас – Кондратенко Вероніка Валеріївна (Гімназія № 323, м. Київ).

Диплом III ступеня:

  • 10 клас – Ганжа Анна Олегівна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 10 клас – Боклан Олександра Сергіївна (Гімназія № 323, м. Київ);
  • 11 клас – Магденко Ірина Сергіївна (с. Шевченково, Шевченківська ЗОШ).

Грамоти:

  • 7 клас – Брох Іван Сергійович (ЗЗСО №119, м. Київ);
  • 9 клас – Пономаренко Владислава Євгеніївна (Гімназія № 323, м. Київ).

Історія україни

Диплом І ступеня:

  • 9 клас – Ніцой Ярослав Андрійович (СШ №200, м. Київ);
  • 11 клас – Сківка Дмитро Михайлович (НВК №209, м. Київ).

Диплом II ступеня:

  • 11 клас – Гриньова Олена Сергіївна (СШ №1, м. Вишневе);
  • 11 клас – Мирутенко Марія Валеріївна (СЗШ № 297, м. Київ);
  • 11 клас – Григораш Анастасія Русланівна (Гімназія № 290, м. Київ).

Диплом III ступеня:

  • 9 клас – Бобух Мирослав Олексійович (ЗСО №22, Краматорський заклад);
  • 11 клас – Бондаренко Микола Миколайович (Спеціалізована школа №76 ім. Олеся Гончара).

Грамоти:

  • 9 клас – Пермінов Всеволод Владиславович (Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., м. Київ);
  • 9 клас – Вечоркін Ярослав Андрійович (СШ №258, м. Київ).
22 06/2019
10:00
Зустріч
24 05/2019
16:15
Конкурс
16 04/2019
11:40
Зустріч
03 04/2019
11:40
Зустріч
06 03/2019
10:00
Зустріч