«Універсіада» 29 лютого 2020 року

29.02.2020

29 лютого 2020 року Київський міжнародний університет став організатором ХХ Всеукраїнської «Універсіади» (конкурс-захист науково-дослідних робіт), який вже 20 років поспіль зібрав талановиту інтелектуальну молодь із навчальних закладів Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Чернігівської, Київської областей та великої команди з міста Києва.

Рішенням журі 13-ти секцій переможців ХХ Всеукраїнській учнівській Універсіаді нагороджено:

  • дипломом І ступеня:
  1. Бардусову Анну Ігорівну, 11 кл.,  Порівняння академічного та фото реалістичного малюнку
  2. Бахтинську Олександру Олександрівна, 9 кл., Філософське осмислення реальних та фантастичних подій в казці «Велетень-себелюб» О.Уальда
  3. Бейгель Іллю Марковича, 9 кл, Консервативний Іудаїзм в Україні: історія та сучасність
  4. Івахненко Владислава, 11 кл., Особливості творчої манери письменника-земляка Петра Гайворонського
  5. Івахненко Владиславу, 11 кл. Особливості творчої манери письменника-земляка Петра Гайворонського
  6. Карпенко Анастасію Олександрівну, 9 кл. Вплив кислотних дощів на живі організми та середовище їх існування
  7. Ковригіну Олену Костянтинівну, 11 кл., Порушення конституційних прав дітей під час воєнного конфлікту на Сході України
  8. Лозинську Анну Андріївну, 9 кл Проблеми аудіовізуального перекладу та основні принципи адекватності перекладу в Кінодубляжі
  9. Луцик Тетяну Миколаївну, 10 кл., Розвиток критичного мислення в учнів підліткового віку у навчальному процесі в гімназії
  10. Матвієнко Єлизавету Андріївну, 11 кл., Розвиток малого бізнесу в місті Покровськ
  11. Оскірко Марію Олегівну, 9 кл., Порівняльна характеристика додатків Google та Yandex для доповнень телевізорів і годинників
  12. Панченко Дар’ю Олександрівну, 11 кл., Біологічні ритми у житті людини
  13. Райнш Марину Артурівну, 9 кл., Прояви боулінгу (цькування) у навчальних закладах, його профілактика та попередження
  14. Скороход Єлизавету Русланівну, 10 кл М. Драгоманов: Історико-політичні погляди Сорвенков Гліб Вікторович, 9кл., Космічні дослідження Місяця ХХІ ст.
  15. Сорвенкова Гліба Вікторовича, 9 кл. Космічні дослідження Місяця ХХІ ст.
  16. Суяшова Олексія Юрійовича, 9 кл., Програмування алгоритму вивчення забруднення атмосфери
  17. Урсан Дарію Андріївну, 9 кл., Казки Оскара Уальда (порівняльна характеристика)
  18. Хандашко Меланію Василівну, 11 кл., Дослідження проблематичних властивостей соку різних частин пеларгонії запашної
  • дипломом ІІ ступеня:
  1. Батрина Дениса Антоновича, 9 кл., Порівняльна характеристика додатка Google Street view та Yandex
  2. Безкоровайну Софію Вячеславівну, 11 кл., Жіночий роман як жанр в Англійській літературі XVIII
  3. Березовську Вікторію Віталіївну, 9 кл., Українські землі в другій половині XVI ст.
  4. Бєлкову Софію Романівну, 10 кл., Хімічний склад кімнатної рослини Каллізії запашної
  5. Вертегел Валерію Денисовну, 11 кл., Правовий захист внутрішньо переміщених осіб
  6. Волчок Аліну Сергіївну, 9 кл., Культура Галицько-Волинського князівства
  7. Гапона Богдана Олексійовича, 9 кл., Британський сленг та його використання
  8. Голда Анну Романівну, 9 кл., Фінансування України та країн світової арени щодо вивчення Місяця
  9. Гребенюк Катерину Сергіївну, 10 кл., Дослідження якості колодязної питної води у смт. Новоекономічне Покровського району Донецької області
  10. Денисову Власту Євгеніївну, 10 кл., Емоційні порушення у підлітків в сучасному світі
  11. Дзюбенко Віру Олегівну, 9 кл., Місце хімії серед наук про природу, її значення для розуміння наукової картини світу
  12. Іванова Марка Павловича, 11 кл., Опис подій Сходу крізь призму літератури
  13. Квітницького Антона Олексійовича, 9 кл., Роль та місце морального в сюжетній лінії казок О.Уальда «Солейко та троянда», «Велетень-себялюб»
  14. Ковальову Анастасію Володимирівну, 9 кл., Порівняльна характеристика браузерів Google та MEHTION.com
  15. Колесника Віктора Олеговича, 9 кл., Порівняльна характеристика особливостей Місячного магнетизму та магнетизму Ганімеда
  16. Кононенко Дмитра Олександровича, 10 кл., Чорнобильська аварія та наслідки її подолання
  17. Корнєву Христину Дмитрівну, 9 кл., Історія створення атомної бомби
  18. Кураша Назара Володимировича, 9 кл., Класифікація математичних задач з географії за способами їх розв’язування
  19. Мінійло Єгор Сергійович, 10 кл., Розвиток освіти в Китаї
  20. Ніцкевич Дарину Олександрівну, 9 кл., Лондон
  21. Пісну Анастасію Іванівну, 9 кл., Міжнародне право про Місяць
  22. Полуляхова Костянтина Олександровича, 9 кл., Порівняльна характеристика фаз Місяця та Землі
  23. Постолюк Поліну Олексіївну, 9 кл Історія кіно та історія українського кіно
  24. Райкову Алісу Денисівну, 9 кл., Порівняльна характеристика реального та фантастичного в сюжетній лінії (на прикладі казок О.Уальда «Соловейко і троянда», «Хлопчик-зірка»)
  25. Сав’юка Марка Любомировича, 9 кл., Імплементація міжнародних та європейських норм і стандартів в Україні, щодо прав в’язнів в місцях несвободи
  26. Сайчук Терезу Андріївну, 11 кл, Ставлення до екології в Японії
  27. Тішкіна Микиту Олексійовича, 9 кл. Порівняльна характеристика атмосфери і погоди на Місяця й Деймоса
  • дипломом ІІІ ступеня:
  1. Богославець Івана Сергійовича, 9 кл., Значення білків для живих організмів
  2. Бойчук Марину Юріївну, 9 кл., Дитяча література другої половини XX століття
  3. Гурського Романа Михайловича, 9 кл., Порівняльна характеристика реального та фантастичного в сюжетній лінії (на прикладі казок О.Уальда «Соловейко та троянда», «Незвичайна Ракета»)
  4. Захарченко Олександру Сергіївну, 9 кл., Чарлі Чаплін-геній кіно і видатна особистість XX століття
  5. Килюшик Дарію. Сергіївну, 9 кл Екологія України
  6. Клименко Анастасію Вікторівну, 9 кл., Парадокс життя і смерті
  7. Кононенко Ольгу Олександрівну, 9 кл., Порівняльна характеристика місячних та сонячних затемнень
  8. Крупельницького Владислава Вячеславовича, 9 кл. Історія вогнепальної зброї
  9. Литвиненко Олександру Олексіївну, 9 кл., Гастрономічний туризм в Італії
  10. Максименко Олега Борисовича, 9 кл., Реальне та фантастичне сюжетній лінії казок О.Уальда «Молодий король» та «Хлопчик-зірка»
  11. Максимчук Марію Костянтинівну, 9 кл., Функції, можливості, переваги пошти від Google та Yandex
  12. Малоштан Надію Анатоліївну, 9 кл.. Інтелектуальні задачі японської храмової геометрії
  13. Плачкову Наталію Семенівну, 9 кл., Порівняльна характеристика впливів фаз місяця на посіви та людину
  14. Рабенко Дмитра Віталійовича, 9 кл., Вірус с папіломами людини. Різновиди, способи профілактики та лікування
  15. Рожко Марину Валентинівну, 9 кл., Порівняльна характеристика економічних властивостей браузерів Google та Mozilla
  16. Славатинську Дарину Вікторівну, 9 кл., Соціальна Стратифікація
  17. Сліпченко Анну, 11 кл., Реформування виборчої системи в Україні
  18. Слісарук Соломію Юріївну, 9 кл., Порівняльна характеристика додатків Google Play та App store для безпечного придбання товарів, їхні функції, можливості та переваги
  19. Фаркоша Дмитра Станіславовича, 9 кл., Реальное та фантастичне в сюжетній лінії казок О.Уальда «Щасливий принц», «День народження Інфанти»
  • грамотою:
  1. Бліндерман Дарію Олександрівну, 9 кл., Життя і діяльність Михайла Грушевського - яскравий приклад служіння своєму народові
  2. Брижату Анастасію Сергіївну. 9 кл. Україхна в період революції 1905 - 1907
  3. Бузинного Олександра Павловича, 9 кл., Кирило Мефодіївське товариство
  4. Васильєва Владислава Максимовича, 9 кл., Неможливі фігури
  5. Вернудіна Романа Сергійовича, 9 кл., Конституція Пилипа Орлика як политико-правове втілення української державності
  6. Гошовського Олександра Володимировича, 9 кл., Історія виникнення англійської мови
  7. Григорова Михайла Миколайовича, 9 кл., Порівняльна характеристика казок в сюжетній лінії (на прикладі казок О.Уальда «Щасливий принц», «День народження Інфанти»)
  8. Дуліна Артема Андрійовича, 9 кл., Порівняльна характеристика реального та фантастичного в сюжетній лінії на прикладі казок О.Уальда ("Хлопчик зірка", "Диво-феєрверк")
  9. Іващук Ірину Валеріївну, 9 кл., Розвиток і виникнення Галицько-Волинськогокнязівства у XII - на початку XIII ст.
  10. Кононенко Данила Андрійовича, 10 кл., Західноукраїнські землі наприкінці 18 в першій полови, 9 кл. ні 19 ст.
  11. Мухіна Михайла Олександровича, 9 кл., Порівняння важливості впливу місяця на обмін речовин, припливи та вітри
  12. Наумова Аркадія Андрійовича, 9 кл., Головні етапи дослідження місяця до XX століття
  13. Носач Валентину Романівну, 9 кл. Гірськолижні курорти Європи
  14. Охтень Яну Станіславівну, 9 кл., Філософські аспекти в казці О. Уальда "Вірний друг"
  15. Позіхайло Максима Миколайовича, 9 кл. Порівняльна характеристика додатків браузерів Google та Yandex (карти онлайн)
  16. Поліщук Дарину Романівну, 9 кл. Іван Виговський
  17. Попович Катерина, 9 кл. Земна кора в русі
  18. Пушкін Олександр Сергійович, 9 кл., Порівняльна характеристика теорій походження Місяця (на прикладі теорії Дж. Дарвіна та Т.Джексона)
  19. Рашо Зерін Садеківну, 9 кл. Туристичні риси Іспанії
  20. Романюка Максима Ігоровича, 9 кл. Пилип Орлик як політичний діяч
  21. Соколенко Єву Олександрівну, 9 кл. Свята в англомовних країнах
  22. Стригун Світлану Сергіївну, 9 кл. Глобальні екологічні проблеми людства
  23. Тишкевича Данила Артемовича, 9 кл. Порівняльна характеристика додатків Google та Yandex для зведення й обміну інформаціею: функції, можливості та переваги
  24. Фролова Євгена. 9 кл., Перша світова війна та її вплив на європейські держави
  25. Шалаєва Глєба Сергійовича. 9 кл. Київська держава за перших князів
  26. Яг’яєва-Веліулаєва Беяну Різаївну, 9 кл. Вплив Місяця на людину: різні точки зору
  27. Янчевську Алісу Ігорівну. 9 кл. Порівняльна характеристика казок О.Уальда «Щасливий принц» та «Соловейко та троянда»: реальне та фантастичне