I етап конкурсу науково-дослідних робіт "Універсіада"

12.11.2020

Київський міжнародний університет  щороку проводить різноманітні інтелектуальні та творчі конкурси з метою пошуку, підтримки та розвитку талантів та обдарувань старшокласників закладів середньої освіти - майбутніх студентів.

Так, і цей навчальний рік ми розпочали з конкурсу науково-дослідних робіт - I етапу « Універсіади» - серед учнів 9 класів гімназії №136.

Захист робіт проводився у 4 секціях:

  • психології (керівник - професор Дроздова І.В. - зав.каф.психології та педагогіки - д.м.н.)
  • історичного краєзнавства (керівники - доцент Самойлов О.Ф. - директор Інституту журналістики, кіно і телебачення, к.іст.н., доцент Сініченко С.В. - декан факультету інформаційних технологій та доцент Бутик М.В. - декан факультету будівництва та архітектури)
  • хімії та біології (керівники - доцент Шостак Л.Г. - декан фармацевтичного факультету, к.ф.н. та професор Ступницький Р.М. - декан стоматологічного факультету, д.м.н.)
  • туризму та історії (керівник - доцент Крупеня І.М. - зав.каф.міжнародних відносин та туризму, канд.іст.н.)

Всього взяло участь у I етапі  конкурсу науково-дослідних робіт - 62 учня гімназії 3 136. Члени журі відмітили високий рівень робот, вміння доповідати про результати проведеної роботи та відповідати на запитання високоповажного журі.

Дякуємо Головко Н.І. - директору гімназії та Борзенковій Т.А. - керівнику програми.  Всі учні були нагороджені сертифікатами, дипломами та грамотами Київського міжнародного університету, які дають знижки в оплаті за навчання у коледжі та університеті, а саме: диплом 1 ступеня - 50%, диплом 2 ступеня - 30 %, диплом 3 ступеня - 20%. Грамота - 10 %.

Щиро вітаємо учасників і переможців I етапу конкурсу- захисту науково-дослідних робіт «Універсіада» і запрошуємо на інші інтелектуально-творчі конкурси, які допоможуть майбутнім абітурієнтам максимально яскраво розкрити свої таланти та здібності та ще виграти суттєві знижки в оплаті за навчання в коледжі та університеті!