Онлайн-семінар “Цифрові інструменти Google для науковців”

19.11.2020

19.11.2020 р. відбувся онлайн-семінар “Цифрові інструменти Google для науковців”, представлений компанією Google Україна спільно з Міністерством освіти та науки України.

Представники Київського міжнародного університету теж взяли участь у його роботі, зокрема це керівник відділу аспірантури Мохнатюк І.О., к.і.н, доцент і Сініченко С.В., декан факультету інформаційних технологій, доцент.

Під час проведення семінару з вітальним словом виступили Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки України та Олег Якимчук, директор по взаємодії з органами державної влади Google Україна.

Темами для обговорення стали: «Роль цифрових сервісів у розвитку науки» (доповідач Юлія Безвершенко, генеральний директор директорату науки та інновацій МОН України), «Google Академія в Київському університеті імені Бориса Грінченка» (доповідач Оксана Буйницька., завідувач НДЛ інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка), «Практикум використання Google Академія», «Працюємо з даними: як використовувати Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform для наукової роботи»та «Технічна демонстрація можливостей Розширеного пошуку Google та Google Alerts» (доповідач Антоніна Букач, сертифікований тренер Google).