День ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ у КиМУ

29.03.2018

Перебування абітурієнтів у стінах Київського міжнародного університету, їх участь у спільних пізнавально-інтелектуальних заходах різного формату - це завжди очікуване свято, до якого з великим задоволенням долучаються всі структурні навчальні підрозділи Університету, адже це знайомство з майбутньою студентською молоддю, можливість відкрити їй двері до світу професій, до реального студентського життя.

Протягом січня - березня 2018 року в стінах КиМУ побували біля 2000 старшокласників шкіл міста Києва та областей: Київська, Полтавська, Житомирська, Чернігівська, Донецька, Черкаська, Харківська, ставши учасниками днів відкритих дверей (03.02), пробних вступних випробувань для випускників 11-х класів у форматі, наближеному до ЗНО, ХVIII Всеукраїнської Універсіади - конкурс науково-дослідних робіт (24.02.2018), пробних творчих конкурсів для вступу на спеціальності: сценічне мистецтво; аудіовізуальне мистецтво; архітектура; журналістика (творчий залік), пробних вступних випробувань для випускників 9-их класів, які планують вступати до Коледжу КиМУ, місячника презентацій спеціальностей КиМУ та Коледжу, Дня Васильківського професійного ліцею (15.02.2018).

29 березня 2018 року Київський міжнародний університет приймав у своїх стінах 28 старшокласників, разом із завучем - Тробнюк Л.В. та класним керівником - Косько Т.М., ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ Київської області (директор школи – Микитчик М.А.), які протягом 5 годин мали змогу поринути у світ сучасних, затребуваних ринком праці спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців у КиМУ.

Захід відбувся у межах проекту «Школа-КиМУ: партнери в освіті», мета якого - підготовка молоді до вибору професії, що і є запорукою щасливого успішного майбутнього. Програма Дня Школи розпочалася з профорієнтаційного психологічного тесту, який дає відповідь щодо схильності до того чи іншого виду діяльності та правильності вибору майбутньої професії (доцент Абрамян Н.Д. - завідувач кафедри психології, к.психол.н.), екскурсії і знайомства з навчальними спеціалізованими кабінетами (стоматологічна університетська клініка, читальна зала, бібліотека, спортивний комплекс, зала судових засідань, конференс-хол, де відбуваються відео-лекціі, зустрічі з представниками міжнародних структур, кабінети фармції, навчальна аптека, лінгафонні та інші спеціалізовані кабінети).

У актовій залі університету гостей привітали проректор з довузівської роботи, професор Рудаківська С.В., а також студенти театрального відділення Інституту театрального мистецтва музично-хореографічною композицією (режисер постановник - Демченко В.П., майстерня народного артиста України Льва Сомова).

Безпосередньо у актовій залі гості стали учасниками майстер-класів, які провели проректори КиМУ:

• «Світ у якому ми живемо» - професор Некряч А.І., проректор з наукової роботи, д.політ.н.;
  • «Розмовляємо і спілкуємося вишуканою украінською мовою» - професор Мартиненко С.М., проректор з питань розвитку університету, д.пед.н.

Прекрасні враження отримали учні від участі у майстер - класах, організаторами яких стали провідні фахівці Київського міжнародного університету:M

• «Сучасні підходи в архітектурі та дизайні» - професор Руденко Н.М., д.т.н., завідувач кафедри будівництва та архітектури;
  • «Як стати успішним менеджером» - доцент Опаленко А.М., к.екон.н., декан Економічного ф-ту;
  • Лінгвоквест «Вивчаємо світ через мову» - доцент Нагачевська О.О., к.філол.н., директор Інституту лінгвістики та психології»;
  • «Як стати успішним диктором, телеведучим» - доцент Самойлов О.Ф., к.і.н., директор Інститут журналістики, кіно і телебачення;
  • Вікторина «Захоплююче краінознавство і туризм» - доцент Деркач С.С., к.і.н.

Учнів долучилися також до незвичного майстер-класу художньої майстерні Майбороди Назара Володимировича, директора Ліги каскадерів України, члена Гільдїї кіноакторів України, викладача Інституту театральних мистецтв, а відео презентація КиМУ, друкована продукція щодо спеціальностей, результати профорієнтаційно-психологічного тесту, яким було відкрито програму Дня ОЗНЗ Катюжанська ЗОШ у КиМУ, дали можливість учням ознайомитись більш глибоко зі спеціальностями, за якими Університет та Коледж КиМУ готують молодших спеціалістів, бакалаврів і магістрів.

Учасники отримали сертифікати та дипломи, відповіді на всі запитання, які їх цікавили, і, ми сподіваємось, що це допоможе їм прийняти остаточне рішення щодо майбутньої професії та обрати той вищий навчальний заклад, який сприятиме реалізації їх мрій і сподівань.

Дорогі абітурієнти, будемо раді бачити вас студентами КиМУ!
Успіхів вам!