Школа – КиМУ (Факультет будівництва та архітектури): партнери в освіті

Програма «Інтелект» (інтелектуальні ігри):

Проєкт КиМУ «Професійний вибір через профільне навчання»:

• лекція «Перший крок у професію» - науково-педагогічні працівники кафедри будівництва та архітектури
    • Центр позашкільної роботи Святошинського р-н. (м. Київ)
    • Києво-Святошинський районний центр молоді «Оберіг» (м. Боярка, Київська обл.)
    • Спеціалізована школа I-III ступенів № 265 (м. Києва з поглибленням вивчення предметів художньо-етичного циклу)
    • ПЗЗСО "Ліцей Київського міжнародного університету" (м. Київ)
    • Пісківська гуманітарна гімназія ІІ-ІІІ ступенів (смт. Пісківка, Бородянського району Київської області)
    • Спеціалізована Школа №88 (м. Київ)
    • Середня загальноосвітня школа №133 (м. Київ)
    • Спеціалізована школа №47 ім. А.С.Макаренка (м. Київ)
    • Гімназія №117 імені Лесі Українки (м. Київ)
  • лекція «Сучасні технології будівництва та архітектури: вимога часу» - науково-педагогічні працівники кафедри будівництва та архітектури
    • Київське регіональне вище професійне училище будівництва (м. Київ)
    • Новоград-Волинське вище професійне училище (м. Новоград-Волинський, Житомирська обл.)
    • Новоград-Волинський промислово-економічний технікум (м. Новоград-Волинський, Житомирська обл.)
    • Баранівський професійний ліцей (м. Баранівка, Житомирська обл.)
    • Білоцерківський механіко-енергетичний технікум (м. Біла Церква, Київська обл.)
    • Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу (м. Біла Церква, Київська обл.)
    • Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (м. Боярка, Київська обл.)
    • Бердичівський коледж промисловості, економіки та права (м. Бердичів, Житомирська обл.)
    • Прилуцький агротехнічний коледж (м. Прилуки, Чернігівська обл.)
    • Ржищівський будівельний технікум (м. Ржищів, Київська обл.)
  • лекція «Сучасні підходи в архітектурі і дизайні» - науково-педагогічні працівники кафедри будівництва та архітектури
    • Козелецька гімназія №1 (смт. Козелець, Чернігівська обл.)
    • Катюжанська загальноосвітня школа І та ІІІ ступенів (с. Катюжанка, Київська обл.)

Дні відкритих дверей, презентації спеціальностей: