Візит керівників структурних підрозділів до закладів фахової передвищої освіти м.Черкас

10.03.2023

10 березня 2023 року – в день, коли вся Україна відзначала Шевченківські дні, делегація викладачів Київського міжнародного університету в складі директора Навчально-наукового інституту журналістики, кіно і телебачення Олексія Самойлова, декана факультету інформаційних технологій Сергія Сініченка і декана факультету будівництва та архітектури Михайла Бутика  відвідали малу батьківщину нашого Пророка – місто Черкаси.

Мета візиту: встановлення партнерських стосунків та підписання угод про співпрацю із закладами фахової передвищої освіти м. Черкас.

У межах зустрічі керівники структурних підрозділів відвідали Черкаський художньо-технічний коледж (директор – Микола Серватинський), зустрілися зі студентами спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Видавництво та поліграфія», «Дизайн», «Архітектура та містобудування» та уклали угоду про співпрацю; а також Державний навчальний заклад «Черкаське вище училище будівельних технологій» (директор – Олександр Саюн), в якому зустрілися зі здобувачами освіти, обговорили перспективи подальшої співпраці та уклали угоди.

ПЗВО «Київський міжнародний університет» дякує керівництву ЧХТХ і ДНЗ «Черкаське вище училище будівельних технологій» за партнерський діалог і висловлює сподівання на довготривалу та успішну співпрацю з підготовки майбутньої високопрофесійної та наукової еліти України.