Майстер–клас «Закулісся перекладацької професії»

09.03.2023

09 березня 2023 року в Інституті лінгвістики та психології відбувся майстер–клас «Закулісся перекладацької професії» перекладачки–синхроністки українського представництва міжнародної антикорупційної організації Transparency International, громадської активістки Сліпенко Наталії (формат – онлайн).

Організатори заходу: директор Інституту лінгвістики та психології, доцент Шакалець Ольга Василівна і завідувач кафедри іноземної філології та перекладу, доцент Кушнерова Ірина Петрівна.

Здобувачі освіти мали змогу поспілкуватися з фахівчинею, отримати цінні та надзвичайно корисні поради щодо пошуку роботи, клієнтів і входження в професію, необхідних навичок, якими має володіти перекладач. Окрім цього, пані Наталя ознайомила студентів із засобами автоматизованого перекладу, якими користується.

Присутні цікавилися джерелами успіху пані Наталі, труднощами, яких вона зазнала в професійній діяльності та змінами, зв’язаними з війною.

Майбутні перекладачі активно ставили запитання, брали участь у дискусії та з неймовірним захопленням намагалися вловити кожне слово вже досвідченої перекладачки. Наприкінці зустрічі присутні подякувати за надану змогу зануритися в професію, мотивацію до успішного навчання, поштовх до кар’єрного розвитку в майбутньому.

У межах співпраці із закладами освіти до онлайн–зустрічі доєдналися також студенти Галицького фахового коледжу, які були надзвичайно вдячні Інституту лінгвістики та психології за пропозицію відвідати майстер–клас.

Дякуємо нашій гості за продуктивно проведений час! Зичимо натхнення,  невпинної енергії та нових творчих здобутків!

Очікуємо на подальші цікаві зустрічі!


11 03/2023
10:00
Зустріч