Відвідування VI Міжнародної спеціалізованої виставки «ADDIT EXPO 3D»

01.06.2023

01 червня 2023 року в межах тижня факультету будівництва та архітектури здобувачі освіти Університету та Фахового коледжу КиМУ спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія» разом із викладачем кафедри будівництва та архітектури Нещадимом Владиславом відвідали  VI Міжнародну спеціалізовану виставку «ADDIT EXPO 3D».

Під час екскурсії студенти ознайомилися з професійними 3D–сканерами, оцінили можливості 3D–друку з використанням різноманітних матеріалів (титану, пластмаси, гіпсу тощо), розглянули ЧПУ верстати, які за лічені секунди з міліметровою точністю прорізають метали, утворюючи сучасні архітектурні форми.

Майбутні будівельники і архітектори мали змогу почути багато цікавої інформації та отримати корисні поради від провідних фахівців, а також приємні сувеніри в подарунок.