Майбутні архітектори та будівельники в музеї Науки МАН

02.06.2023

02 червня 2023 року в межах завершення тижня факультету будівництва та архітектури здобувачі освіти Університету та Фахового коледжу КиМУ спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія» разом із завідувачем кафедри будівництва та архітектури Русланом Вакуліним відвідали музей Науки МАН.

Музей Науки МАН це перший державний музей науки, відкритий у м.Києві. Потрапивши у приміщення музею, що знаходиться на території ВДНГ, студенти на власні очі мали змогу побачити найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодію. Особливістю музею є правило, згідно з яким «заборонено не торкатися експонатів», чим із задоволенням і скористався кожен із присутніх!

Здобувачі освіти отримали багато цікавої інформації та на практиці перевірили свої знання, набуті впродовж навчання в Університеті та Фаховому коледжі КиМУ.