Профорієнтаційна зустріч зі студентами Лубенського фахового медичного коледжу

01.06.2023

01 червня 2023 року директор Медичного інституту д.держ.упр., Заслужений лікар України, професор Наталія Павлівна Кризина, завідувач кафедри загальної медицини к.м.н., доцент Леонід Володимирович Гірін і заступник декана фармацевтичного факультету к.фарм.н., доцент Ольга Володимирівна Гетало відвідали заклад фахової передвищої освіти «Лубенський фаховий медичний коледж». До зустрічі доєднався також випускник Коледжу, а нині – студент  III–го курсу Медичного інституту Сластьоненко  Олександр. На превеликий жаль, спілкування відбулося під час повітряної тривоги в укритті.

Упродовж візиту педагогічному колективу та здобувачам освіти було представлено презентацію освітніх програм, за якими здійснює підготовку Київський міжнародний університет, зокрема спеціальностей галузі «Охорони здоров’я»: «Медицина», «Медсестринство», «Стоматологія», «Фармація», «Психологія». Цьогорічні випускники медичного коледжу виявили зацікавленість і бажання стати студентами КиМУ.

Між Медичним інститутом і Лубенським  фаховим медичним коледжем встановлено довготривалу співпрацю, в результаті якої  випускники закладу  є студентами Університету.

Висловлюємо щиру подяку за увагу та гостинність нашим колегам, особливо директору Коледжу Кузьменко Аллі Григорівні. Маємо надію на активну співпрацю, спрямовану на розвиток закладів–партнерів під мирним небом України! Слава Україні! Ми разом! Ми переможемо!