Оглядова екскурсія в UNIT.City

31.05.2023

31 травня 2023 року здобувачі освіти спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія» разом з деканом факультету будівництва та архітектури Бутиком Михайлом Васильовичем і завідувачем кафедри будівництва та архітектури Вакуліним Русланом Миколайовичем відвідали реалізовані об’єкти компанії CCG Development в UNIT.City.

UNIT.City – це прототип міста майбутнього, екосистема, що сприяє розвитку інноваційного підприємництва та досліджень, де є змога вчитися та працювати, творити й вигадувати без перерв та бар’єрів. У основі UNIT.City –ідея про створення функціонального та, водночас, естетичного міського простору.

Оглядову екскурсію об’єктами компанії CCG Development, реалізованими в UNIT.City, провів технічний директор Іван Галай.

Студенти ознайомилися з основними будівельними процесами, які допоможуть їм практично реалізувати власні ідеї під час проєктування сучасних архітектурних об’єктів.