Тиждень стоматологічного факультету КиМУ

10.02.2023

З 06 по 10 лютого 2023 року на стоматологічному факультеті відбувся тематичний тиждень, присвячений Міжнародному дню стоматолога, впродовж якого науково–педагогічним колективом було проведено низку заходів для здобувачів освіти – майбутніх лікарів і майстрів усмішок.

Зокрема, 07 лютого в Університетській клініці студенти спеціальності «Стоматологія» мали змогу взяти участь у роботі круглого столу «Стоматологія: вчора, сьогодні, завтра», головною темою якого стали переосмислення та аналіз конструктивного значення новітніх технологій у медицині, адже сьогодні стоматологи мають справу з елементами нового сублімованого продукту та діагностування інших концептуальних основ. Модератором заходу був завідувач кафедри хірургічної, ортопедичної стоматології та ортодонтіїї, к.мед.н., доцент, Шупяцький І.М.

09 лютого увагу здобувачів освіти привернув творчий конкурс із моделювання зуба «Перший крок до голівудської усмішки», в якому взяли участь студенти І–ІІ–их курсів,  сформувавши зразок зубного протезу з пластиліну або намалювавши його за допомогою комп’ютерної графіки чи традиційних засобів зображення. За результатами конкурсу було обрано найкращі роботи учасників, яким вручено нагороди проректором з навчально–виховної роботи, професором, Тетяною Володимирівною Данченко.

Майбутні стоматологи вкотре довели, що їхнє бажання та прагнення стати кращими фахівцями у майбутньому–це не просто слова! «Ми не створюємо усмішку, ми її народжуємо! Таку, яка не схожа на будь–яку іншу!», – поділилися девізом своєї ліяльності студенти стоматологічного факультету.

Зичимо натхнення та професійного зростання майбутнім фахівцям галузі «Стоматологія»!