Тиждень інформаційних технологій

17.02.2023

З 13 по 16 лютого 2023 року на факультеті інформаційних технологій пройшов Тиждень ІТ, упродовж якого було проведено низку заходів для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» Київського міжнародного університету та Фахового коледжу КиМУ. Детальніше про кожен із заходів:

13 лютого було оголошено конкурс графічного дизайну «Magic box», сутність якого полягала у створенні логотипу до інституту/факультету КиМУ. Цього дня відбувся майстер-клас «Проектна діяльність в ІТ-сфері» за участі Дениса Олександровича Борисенко, провідного фахівця проектного відділу компанії «Kralys SA».

https://kymu.edu.ua/news/2023/mayster-klas-proyektna-diyalnist-v-it-sferi/

14 лютого пройшла дискусійна платформа «Функціонування ІТ компаній в умовах воєнного стану» спікерами якої стали Антон Сергійович Ложков, директор ТОВ «ІЗЗІ ГРУП» і Євген Вікторович Рябоштан, директор ТОВ «СМАРТТЕХНОЛОДЖИ»

https://kymu.edu.ua/news/2023/dyskusiyna-platforma-funktsionuvannya-it-kompaniy-v-umovakh-voyennogo-stanu-/

15 лютого студенти приєдналися до онлайн-лекції «Практичні аспекти та виклики діяльності ІТ-фахівця», до проведення якої був запрошений Арсеній Володимирович Сініченко, сервіс-деск фахівець ТОВ «Тева Україна».

https://kymu.edu.ua/news/2023/onlayn-lektsiya-praktychni-aspekty-ta-vyklyky-diyalnosti-it-fakhivtsya-/

16 лютого відбувся завершальний етап Тижня ІТ. Науково-педагогічним колективом було організовано та проведено інтелектуальну вікторину «ToUseIT», а також – підведення  підсумків конкурсу графічного дизайну «Magic box». Проректор з навчально-виховної роботи, професор Тетяна Володимирівна Данченко разом із деканом факультету ІТ Сергієм Володимировичем Сініченком оголосила результати конкурсу та вручила студентам нагороди за креатив та оригінальність.

https://kymu.edu.ua/news/2023/intelektualna-viktoryna-touseit-/

Тиждень інформаційних технологій пройшов продуктивно, яскраво та насичено. Студенти мали справжнє задоволення від спілкування з провідними фахівцями у галузі комп’ютерних наук, що сприяло підвищенню інтересу до вибраного фаху й відкрило нові можливості для креативного розвитку.