Інтелектуальна вікторина «ToUseIT»

16.02.2023

16 лютого 2023 відбувся завершальний етап Тижня ІТ для студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» Київського міжнародного університету та Фахового коледжу КиМУ.

Модератор – декан факультету інформаційних технологій Сергій Володимирович Сініченко.

Науково-педагогічним колективом для студентів було організовано та проведено інтелектуальну вікторину «ToUseIT» після якої на учасників чекав солодкий подарунок, а також – підведення  підсумків конкурсу графічного дизайну «Magic box».

Запрошеним гостем була проректор з навчально-виховної роботи, професор, Тетяна Володимирівна Данченко, яка оголосила результати конкурсу та вручила студентам нагороди за їхній креатив та оригінальність.

Усі проєкти учасників були переглянуті комісією, було відібрано найкращі логотипи навчально-наукових інститутів і факультетів, які згодом прикрашатимуть на сайті Університету інформаційну сторінку відповідного структурного підрозділу.