Створення Первинної організації Національної спілки журналістів України

28.02.2023

28 лютого 2023 року в Київському міжнародному університеті створено Первинну організацію Національної спілки журналістів України. Ініціаторами цієї події стали члени Національної спілки журналістів України (НСЖУ) – директор Навчально–наукового інституту журналістики, кіно і телебачення, доцент Олексій Федорович Самойлов і завідувач кафедри соціальних комунікацій та аудіовізуального  мистецтва, професор Юрій  Васильович Нестеряк.

Перший заступник Голови Київської організації НСЖУ Анатолій Володимирович Яковець та відповідальний секретар Київської організації НСЖУ Алла Миколаївна Малієнко вручили членські квитки Спілки проректору з навчально–виховної роботи, професору Тетяні Володимиріні Данченко, проректору з науково–педагогічної роботи, професору Світлані Миколаївні Мартиненко, директору Фахового коледжу КиМУ, завідувачу кафедри слов’янської філології та мовознавства, доценту Оксані Анатоліївні Кузьмич, керівнику інформаційного центру Марині Володимирівні Скаженник, викладачеві кафедри комп’ютерних наук Іванні Юріївні Марузі та викладачеві кафедри соціальних комунікацій та аудіовізуального мистецтва Максиму Сергійовичу Петренку.

Присутніми одноголосно прийнято рішення про створення Первинної організації НСЖУ Київського міжнародного університету, сприяння розвитку та популяризації відповідальної української журналістики серед здобувачів освіти, зокрема Навчально–наукового інституту журналістики, кіно і телебачення.

У форматі онлайн на заході були присутні також студенти спеціальностей «Журналістика» та «Аудіовізуальне мистецтво і виробництво», які мали змогу поставити запитання про специфіку діяльності Спілки, її пріоритетні напрями роботи та основні завдання. Алла Миколаївна зазначила, що НСЖУ – національна всеукраїнська саме творча спілка, яка об’єднує професійних журналістів та інших працівників засобів масової інформації. Метою ж створення Спілки та її осередків, як додав Анатолій Володимирович, є сприяння розвитку журналістики в Україні, захист соціальних, економічних і творчих інтересів представників ЗМІ.

Вітаємо наших колег зі вступом до Національної спілки журналістів України та своренням Первинної організації НСЖУ Київського міжнародного університету! Зичимо творчого натхнення та завзяття! Нехай  Ваше відкрите та щире слово служить правді та істині, утвердженню добра та справедливості, а доля буде прихильною!