Українська пісня крокує світом

20 листопада 2022 року за підтримки «Folclore Ucraniano Barvinok» у м. Курибата (Бразилія) відбувся святковий концерт Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки. Головною родзинкою заходу був виступ Заслуженої артистки України, доцента кафедри сценічного та музичного мистецтва Навчально–наукового інституту театрального та музичного мистецтва, яка є солісткою цього хору, Пирогової Тетяни Іванівни. В її виконанні лунали твори як народних піснеспівів, так і сучасні популярні українські пісні. Вона є справжньою популяризаторкою багатовікової української культури, народного співу, адже в умовах війни духовність має символізувати непохитність і незламність української нації, її прагнення до перемоги.

Професорсько-викладацький колектив і студенти щиро вдячні Тетяні Іванівні за популяризацію у світовій громаді українського мистецтва! Бажаємо миру, творчої наснаги, професійних здобутків, талановитих студентів!