Онлайн-вебінар «Міжнародні відносини та глобальний менеджмент» / «International Relations & Global Leadership» на тему: «Вступ до Індії: культура та бізнес» / «An Introduction to India: Culture & Business»

10.02.2022

10 лютого 2022 року на економічному факультеті Київського міжнародного університету спільно з Державним Університетом штату Вашингтон у Віртуальному класі успішно пройшов онлайн - вебінар на тему: «Вступ до Індії: культура та бізнес», який порушив актуальні проблеми формування культури на рівні організації та особистості для побудови успішного бізнесу. Учасники семінару, студенти  - майбутні економісти , здобувачі освіти економічних спеціальностей Фахового коледжу КиМУ і слухачі Малої академії наук, отримали задоволення від спілкування зі студентами та спікерами з США, обміну досвідом на міжнародному рівні, набуття та вдосконалення фахових компетентностей.